Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja - sukces?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

smougie
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja - sukces?
Witam!

12 czerwca wziąłem się za siebie, odrzuciłem majonezy, ketchupy, fast foody, słodycze, gazowane i słodkie picie (piję tylko wodę gazowaną), mocno przetwarzane mięso. Ważyłem wtedy 102-104kg, mamy dzisiaj ostatni dzień miesiąca i ważę 94-94.6kg spadło 8-10kg. Od 12 czerwca uprawiam jogging wg. tego planu:

Tydzień 1-3 - biegamy po 15* minut
Tydzień 4-6 - biegamy po 15 minut
Tydzień 7-10 - biegamy po 20 minut
Tydzień 10-15 - biegamy po 30 minut
Tydzień 15-20 - biegamy po 40 minut
Tydzień 20-30 - biegamy po 50 minut
Po 30 biegamy już z harmonogramem docelowym, czyli 60-90 minut jednorazowo.


*było 10 minut ale czułem się na siłach żeby biegać 15 minut B)
Biegam 3-4 razy w tygodniu, zawsze od rana tylko na szklance wody. Jedzenie przez ostatnie 18 dni wyglądało tak - cały czas woda, po biegu jeden mały jogurt naturalny do tego wkrajałem pół pomidora, 3 rzodkiewki i 1 ogórka, do tego skibka lub dwie z szynką (bez masła ew. jakiś biały serek kanapkowy). Drugim i ostatnim posiłkiem było to co akurat mogłem sobie zrobić na ciepło, kotlet, odgrzany gołąbek (wiem wiem słaba opcja), raz była karkówka z grilla, a jak nie było możliwości czegoś ciepłego to powtórka ze śniadania :D W dni bez joggingu ćwiczę prawie półtorej godziny wszystkie partie ciała, łącznie z brzuchem. Ostatni posiłek jadam nie później niż 19. Brzuch mam prawie płaski, na pewno nigdy nie był tak płaski, uwydatniają się już nawet mięśnie. Jest to chyba taki mały sukces :D

Coś mnie jednak martwi! Wiem, że trochę za drastycznie się katowałem, było ciężko ale dałem rade. Normalnie potrafiłem zjeść niedługo po obiedzie 10 skibek chleba a teraz nagle 2 skromne lekkie posiłki na 24h. Zdarzyły się też z 2-3 dni kiedy nie jadłem ponad 26h... Po tych niecałych 3 tygodniach zaczynam odczuwać, że mój organizm domaga się jakieś konkretnej SZAMKI :) tzn. dzisiaj i wczoraj mięśnie jak nigdy dawały o sobie znać. Plecy i nogi najbardziej. Fakt na drążku obrywa się plecom najbardziej a podczas biegu dostają nogi. Zastanawia mnie czy nie powinienem najeść się porządnie, nie wiem jeden dzień? Dwa dni? Widziałem gdzieś dietę gdzie 5 dni w tyg się katowało na maxa a 2 następne było ładowanie baterii :D Myślę, że jestem na dobrej drodze aby na stałe zmienić swoje nawyki żywieniowe ale nie chce odczuwać takiego mega mega zmęczenia tym bardziej, że wcześniej nie miało to miejsca B)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!

@edit
Byłbym zapomniał! Piwka też odstawiłem B)

Użytkownik smougie edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja - sukces?
normalna reakcja organizmu na głodówke. tzreba jeść z głową a nie 5ni głodu 2 dni wpierdalac wszystko co sie spotka na dordze. głodówka dobra opcja na kilka dni przy zaawansowanych zawodnikach a nie sposób na odchudzanie. bez sensu jest to co robisz
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

smougie
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja - sukces?
Liczyłem właśnie na takie opinie, dlatego 18 dni i ani trochę więcej! Czy jakieś szybkie porady jak to zmienić? Nie mam dużo czasu na siedzenie przy komputerze w najbliższych dniach ale jakby ktoś mi chociaż podał linki żeby było mi łatwiej to bym sobie podrukował i pokombinował!

Z góry dziękuje!
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja - sukces?
-białko 2g/kg
-węglowodany ograniczyć do ok 2g/kg
-tłuszczy jak najmniej
-dużo warzyw i owoców w 3peirwszych posiłkach
-5 posiłków dziennie 2ostatnie ograniczyć węgle do minimum
-troche aerobów po 30-50min
-możesz zapodać jakiś spalacz
-bez fasst foodów itp itd
-jeżeli masz jechać 1 przystanek autobusem lepiej idź pieszo:)
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

smougie
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja - sukces?
Piękne dzięki! Zaraz sobie wszystko ogarnę!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024