Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalanie mięśnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Despera
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalanie mięśnia
Witam, mam nadzieje że mi pomożecie . Jestem kobietą i mam bardzo rozbudowane mięśnie nóg ;/ Uda przeżyję bo da się je zakryć , ale łydki .... są strasznie umięśnione ;( . Mam problem ze spodniami , bo w prawie żadne się nie mieszczą i wyglądają okropnie. ;/ Jestem na skraju załamania . Mam nadzieję , że dacie mi wskazówki co do diety i jak spalić mięśnie łydek i czy w ogóle jest to możliwe . I zapewniam , nie jestem zakompleksiona, bo jestem szczupła, tylko te łydy ;/ Pomóżcie błagam.
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
wstaw zdjecie lydek to pomozemy bo wydaje mi sie ze nie ma tragedi, znajac zycie i kobiety to napewno troche histeryzujesz :)

Użytkownik konkret edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
Również prosiłbym o zdjęcie ,a napewno postaramy sie pomóc.
  • 0

Despera
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia

wstaw zdjecie lydek to pomozemy bo wydaje mi sie ze nie ma tragedi, znajac zycie i kobiety to napewno troche histeryzujesz :)



Zapewniam, że nie histeryzuje. 40 cm mają w obwodzie gdy stoję. Proszę tylko nie zdjęcia . Uwierzcie mi na słowo. Nie jestem przewrażliwiona na punkcie swojej urody więc nie przesadzam tylko stwierdzam przykre dla mnie fakty. ;/ To jak spalić mięśnie ?
  • 0

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
Dziewczyno wstaw zdjecie przeciez nikt ciebie nie pozna bo zapewne o to sie boisz. Podaj wage wzrost i wiek.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
skoro mowi 40cm to 40cm, nie chce wstawic zdjec niech nei wstawia, proste;) proponuje bieganie, stepper i porzadny trening, i pytanei czy to sa miesnie czy tluszcz

TRENUJE BO LUBIE


BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
Właśnie o to mi chodzi aby zobaczyć czy to jest mieśien czy tez moze tłuszcz.
  • 0

Despera
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
ok, jest jako zdjęcie główne. Jak się orientuje to tłuszcz raczej nie jest twardy ... 59 kg 170 cm 19 lat

Użytkownik Despera edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Despera
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
Dzięki za radę. Wnioskuję, że przy diecie mięśnie mi po prostu opadną,ale czy się zmniejszą? Czytałam trochę o ''spalaniu'' mięśnia, czy ostry trening + dieta dałyby efekt zmniejszenia go ? A i jeszcze jedno , nie wiem czy to ma związek , ale gdy temperatura na dworze jest wysoka i jest mi ciepło to łydki bardzo mocno się powiększają. A jeśli jest zimno np. zimą to owszem są umięśnione ale nie są aż tak naprężone. Czy to jest typowy odruch umięśnionych łydek czy może dodatkowo problemy limfatyczne ?
  • 0

masari_yume
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
Witam, chciałam podbić temat. Szukam pomocy. Jakiś czas temu zwróciłam się z pewnym zapytaniem na jednym -ponoć fachowym formu dla kulturystów, ale że tak powiem kolokwialnie, "pojechano" mnie. Wątek był podobny do tutaj obecnego, z tego co widzę jest nadzieja na znalezienie pomocy u Was.
Ja, tak jak inicjatorka tematu, jestem kobietą. Mam jednak problem nieco inny, mianowicie silnie rozbudowane mięśnie brzucha... I nie mam pojęcia jak się ich wyzbyć. Przyznam się, że ślepo ćwiczyłam i to dość długo. Wszytsko było dobrze dopóki nie zaczęłam robić rzadszych treningów i jeść normalnie> czyli bez nisko kcal diety, więcej białka itp. Przyznam się bez bicia była to czysta amatroszczyzna. Mam 177cm wzrostu i ok.4 cm mięśni, a to sporo. Nie pytajcie mnie jak mogłam się do tego doprowadzić nie widząc, że te mięśnie mi rosną... Sądziłam, że się roztyłam. Od dziecka miałam problemy z oponką, toteż brzuch był moim fatum i głównym celem do katowania... Kiedy znów wzięłam się za siebie radykalniej, schudłam ostro i wtedy zobaczyłam, że mam ponad 80cm w pasie przy wadze 56kg... Wyglądałam jak anorektyczka w ciąży. Proszę pomóżcie mi. Najgorsze są mięśnie skośne bo poszerzają w talii!> a do tych przyczyniło się hulahop z obciążeniem> te "cudowne, masujące hula hop"!
  • 0

picek200
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 1
35
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, dietetyka, sztuki walki
  • Staż [miesiące]:3 lata
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42.5
  • Pas [cm]:75cm
  • Przysiad [kg]:ATG 120 5x5 pauza
  • Wyciskanie [kg]:140max
  • Martwy ciąg [kg]:170kg 5x5
  • Waga [kg]:85.4

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
polecam interwały, kiedyś dobry trener na siłowni jakiejś pani z podobnym problemem polecał interwał :)
  • 1

Fuck regeneration & overtraining :D


masari_yume
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie mięśnia
Dziękuję bardzo za pomoc:) nic tylko brać się do roboty!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024