Skocz do zawartości


Zdjęcie

NIETYPOWY TEMAT !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

MacMac
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

NIETYPOWY TEMAT !
Witam :)
To mój pierwszy post na forum , a znalazłem sie tutaj ponieważ potrzebuje rady :) !
Więc tak najpierw opisze mniej wiecej o co chodzi :
Mam 18 lat i trenuje UWAGA: sportowy taniec towarzyski . Jestem szczupły i wysoki ( co akurat w mojej dyscyplinie jest wrecz wymagane ) , jestem rozciagniety , oraz mam naprawde dobrą kondycje ( codzienne treningi 3-5 godzin- w tym około 2 typowo kondycyjnych ) . Chiałbym wyrzeźbić sobie mieśnie - aby były bardziej widoczne, lecz nie przybrać na wadze i na tak zwanej wielkości . A co najważniejsze nie stracić sprawności ogólnej ( rozciągniecia , szybkości , pozycji itp <nie chce rozbudowanych barków itp > ) - chodziło by mi o UWIDOCZNIENIE mieśni brzucha , bicepsów , klatki piersiowej ...
Kiedyś gdy miałem kontuzje i musiałem mieć przerwe w normalnym dla mnie trybie treningowym - zaczalem chodzić na siłownie . bardzo szybko ''urosłem'' i później miałem problemy z atutami niezbędnymi do mojej dyscypliny .
Wiem że temat może nie typowy , jeśli piszę brednie lub rzeczy '' z kosmosu '' to od razu przepraszam :)
pozdrawiam !
  • 0

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: NIETYPOWY TEMAT !
pompki brzużki hantle lub drążek


daj + jeśli pomogłem

Użytkownik balus edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

MacMac
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIETYPOWY TEMAT !
może coś wiecej :) jakieś wzskazówki co do ilości ćwiczeń intensywności itp ?
  • 1

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIETYPOWY TEMAT !

pompki brzużki hantle lub drążek


daj + jeśli pomogłem

Oja... napisał 5 słów z czego błąd w jednym bijący po oczach 3 letnie dziecko i jeszcze "daj + jeśli pomogłem"
Chłopie jak możesz napisać hantle lub drążek?! wiesz w ogóle co to hantle a co drążek i na jakie partie wpływają? chyba nie...
Jak + mogą być wiarygodne i oceniać poziom wiedzy...ale to tak poza tematem

Brzuch możesz robić co dwa dni, a nawet codziennie, kilka serii różnych brzuszków, nożyc, świec, podciągnięć i za 2 miesiące masz kaloryferek jeżeli nie jesteś obtłuszczony.
Klatki samymi pompkami nie zrobisz, ławka wyciskanie hantli, sztangi, rozpiętki, przenoszenia hantla
Biceps jeśli jest mały to daruj sobie jakiekolwiek ćwiczenia, skoro nie chcesz go powiększać, bo to naprawdę śmiesznie wygląda, jak z obozu dla jeńców
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024