Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prożba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prożba
Mam 32 lata. 186 wzrostu i waga 90kg. maMam ławeczkę, sztange prostł,łamana , francuza i chantle oraz modlitewnik zaczołem ćwiczyć 2 miesiące temu brałem ostatnio kreatyne i odżywki.(Creatinex3 six star,wypiłem 2 opakowania i odżywke Dymatize syper mass 5.4kg).Proszę o ustalenie mi planu ćwiczeń na cały tydzień po ile dni ćwiczyć w tygodniu i proszę również o jakąś bardzo dobrą dietę cało dniową od śniadania do kolacji i jeszcze jedna prożba jakie brać żeczy czyli co: jaka kreatyna jest najlepsza ,jaką brać odżywkę i jakie aminokwasy tego ostatjiego nie brałem jeszcze wcale . proszę o konkretne nazwy produktów i i dokładny opis ćwiczeń a najlepiej to filmiki jak dane ćwiczenie wykonywać poprawnie.Do tej pory ćwiczyłem 5 dni w tygodniu po 1godzinie dziennie.Prosze o te rady poniewasz chcę ćwiczyć dobrze i co naważniejsze chciał bym widzieć efekty mojej pracy .Czekam na pomoc .
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prożba

Mam 32 lata. 186 wzrostu i waga 90kg. maMam ławeczkę, sztange prostł,łamana , francuza i chantle oraz modlitewnik zaczołem ćwiczyć 2 miesiące temu brałem ostatnio kreatyne i odżywki.(Creatinex3 six star,wypiłem 2 opakowania i odżywke Dymatize syper mass 5.4kg).Proszę o ustalenie mi planu ćwiczeń na cały tydzień po ile dni ćwiczyć w tygodniu i proszę również o jakąś bardzo dobrą dietę cało dniową od śniadania do kolacji i jeszcze jedna prożba jakie brać żeczy czyli co: jaka kreatyna jest najlepsza ,jaką brać odżywkę i jakie aminokwasy tego ostatjiego nie brałem jeszcze wcale . proszę o konkretne nazwy produktów i i dokładny opis ćwiczeń a najlepiej to filmiki jak dane ćwiczenie wykonywać poprawnie.Do tej pory ćwiczyłem 5 dni w tygodniu po 1godzinie dziennie.Prosze o te rady poniewasz chcę ćwiczyć dobrze i co naważniejsze chciał bym widzieć efekty mojej pracy .Czekam na pomoc .

Dział dieta, dział trening i tam w przypiętych tematach, sa odpowiedzi, na Twoje pytania. Jeżeli nie wiesz, jak wykonać dane ćwiczenie, wpisz na YT nazwe ćwiczenia i najlepiej, jeżeli prezentuje je Jan Łuka, wszystko ładnie wytłumaczy i zaprezentuje poprawną technike
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prożba
Dzięki ale jest tego tak dużo że można oszaleć .Proszę o jaiś konkret.szukałem na tych stronach i zgłupiałem .Pozdrawiam .
  • 0

Mr.Torpeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Balet ; przebieranie Barbi i kena ; robienie biżuterii i inne takie babskie zainteresowania:]
  • Staż [miesiące]:kilka dobrych lat z przerwami
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:+80 ah te święta;/
  • Waga [kg]:rośnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Prożba
Belial takie spamowanie mija się z celem i nie wnosi nic do tematu, hmm daro powiedz mi co chcesz osiągnąć jakie są Twoje priorytety.Robiłeś trening obwodowy? Jeśli nie to zacznij od tego tutaj masz temat : http://forum-kultury...gu-obwodowego/. Dietę musisz sam dopasować sobie, jak już pisałem każdy z nas potrzebuje innego zapotrzebowania na kcal http://forum-kultury...nie-kaloryczne/ masz tutaj temat który pomoże Tobie w tym. Jeśli chodzi o suple to jeżeli będziesz miał odpowiednią dietę nie będziesz ich potrzebował, organizmowi dostarczysz odpowiednich materiałów do budowania mięśni jedynie co to na spalenie tkanki można jakiegoś dopalacza albo na pompę suple zawierające no, ale mija się to z celem ponieważ pompa schodzi równie szybko jak nachodzi-podobno siła zostaje ale wg mnie nie, jest to siła nabyta dzięki dotlenieniu mięśnia.
  • 0
i'm not here to win friends. I'm not here to look pretty. I'm not here 2 stare at some chick's ass. If u do not understand this would be better 4 u if u get the fuck out becouse u're just taking up space. My training is tough and demanding, can u handle it?

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prożba

Belial takie spamowanie mija się z celem i nie wnosi nic do tematu, hmm daro powiedz mi co chcesz osiągnąć jakie są Twoje priorytety.Robiłeś trening obwodowy? Jeśli nie to zacznij od tego tutaj masz temat : http://forum-kultury...gu-obwodowego/. Dietę musisz sam dopasować sobie, jak już pisałem każdy z nas potrzebuje innego zapotrzebowania na kcal http://forum-kultury...nie-kaloryczne/ masz tutaj temat który pomoże Tobie w tym. Jeśli chodzi o suple to jeżeli będziesz miał odpowiednią dietę nie będziesz ich potrzebował, organizmowi dostarczysz odpowiednich materiałów do budowania mięśni jedynie co to na spalenie tkanki można jakiegoś dopalacza albo na pompę suple zawierające no, ale mija się to z celem ponieważ pompa schodzi równie szybko jak nachodzi-podobno siła zostaje ale wg mnie nie, jest to siła nabyta dzięki dotlenieniu mięśnia.

To będe musiał napisać sobie jakąś regułkę, którą będe wpisywał tutaj 4 razy dziennie, bo większość nowych tematów jest na ten sam temat. Ktoś poświęcił troche swojego czasu i ładnie opisał wszystko w przypiętych tematach i wcale tego nie jest dużo, tylko nikomu sie czytać nie chce, lepiej niech ktoś za nich zrobi, napisze, wytłumaczy. Czytanie podwieszonych tematów poszerzy wiedzę nowicjuszy, a spośród kilku planów, wybiorą coś dla siebie
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prożba
Chcę powiększyć mięsnie i je wyżeżbić i co to jest trening obwodowy nie wiem jestem ciemny w tych tematach . Poprost chcę nabrać czystych mięśni i je wyżeżbić i zbić brzych już go dużo zbiłem ale jeszcze to nie jest to co mam być
  • 0

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prożba
o tym treningu obwodowym już mam dzięki
  • 0

Mr.Torpeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Balet ; przebieranie Barbi i kena ; robienie biżuterii i inne takie babskie zainteresowania:]
  • Staż [miesiące]:kilka dobrych lat z przerwami
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:+80 ah te święta;/
  • Waga [kg]:rośnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Prożba
Belial każdy chce czuć się wyjątkowo i myśli że dla nich powstaną nowe plany, diety czy też jakaś ścieżka audio czy naklejka typu niquitin ( czy jak to się tam pisze) za pomocą której\których staną się wielcy, pocięci niczym osoby z okładek czasopism o sporcie w ciągu chwili a my forum i użytkownicy są po to by podpowiadać tym co nie mają dostatecznej wiedzy, a w końcu każdy z nas się uczy nawet ja;d

Daro1, powiększenie mięśni (nabycie masy mięśniowej) eliminuje pocięcie ( wyrzeźbienie) i na odwrót, trzeba się na coś zdecydować. Chociaż trzeba też pamiętać o tym iż przy definicji poprawia się gęstość mięśni i pomimo spalania tkanki tłuszczowej która dodaje nam mm obwodu to mięśnie z mniejszą zawartością fatu są lepiej podkreślone i wydają się większe oraz estetyczniejsze. Daro przepraszam Cię ale mój post o obwodzie okazał się błędnym, robi się 6ćwiczeń a nie 10, tak więc wyeliminuj ćwiczenie drugie na plecy i barki. Co do brzucha to trzeba pamiętać że pomimo zajebistych mięśni tej grupy nie będą one widoczne z pod zawału tłuszczu- w sumie to się tyczy każdej grupy mięśniowej tak więc trzeba pamiętać o podstawach żywieniowych takich choćby nawet jak dużo posiłków ale drobniejszych, jedzenie o stałych godzinach( zapobiega podjadaniu) oraz eliminacji tłuszczów prostych-ale też bez przesady kulturystami nie jesteśmy.

Podsumowanie zrób trening obwodowy, 2razy w tyg wskocz na stepa po 30-45min, jedz z głową i będzie dobrze. Po obwodzie stań przed lustrem zobacz co chcesz osiągnąć, nacisk na jaką grupę chcesz położyć, przeszukaj odpowiedniego planu dla siebie, w ostateczności możesz trochę go zmodyfikować np zastąpić jakieś ćwiczenia innym w celu podkreślenia mięśni na których chcesz się skupić i odwiedzaj te forum:]
  • 0
i'm not here to win friends. I'm not here to look pretty. I'm not here 2 stare at some chick's ass. If u do not understand this would be better 4 u if u get the fuck out becouse u're just taking up space. My training is tough and demanding, can u handle it?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024