Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o dobranie trningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

bszpyt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o dobranie trningu
Witam jestem nowy i od jakiegoś czasu czytałem forum poszukując odpowiedniego treningu dla siebie ale doszedłem do wniosku, że bez waszej pomocy nie dam rady. Mój wzrost to 180cm, waga jakieś 98kg (dokładnie nie wiem bo ważyłem się miesiąc temu), a wyglądam tak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Na siłownie chodzę przeszło miesiąc, do tego dwa razy w tygodniu biegam po 30 minut. Dieta: staram się jeść jak najmniej tłuszczu, cukru i słodyczy nie jem od 2 miesięcy, do tego biorę Thermody oraz L-karnityne 3 activ. Posiłki jem 4 do 5 razy dziennie i tak na śniadanie 2 kromki razowego chleba z białym serem do tego gorzka herbata bądź kakao oczywiście niesłodzone, drugie śniadanie to też dwie kromki razowego chleba z serem bądz wędliną drobiową do tego jogurt ewentualnie kefir, na obiad to zależy co mama przygotuje, na podwieczorek kromka razowego chleba z tuńczykiem popita herbata, a samym wieczorem jogurt ewentualnie owoc. Chciałbym pozbyć się tłuszczu i zastąpić jego miejsce mięśniami, wiem że to duuuuuużo pracy i wysiłku będzie mnie kosztowało ale chciałbym wyglądać normalnie. Na siłownie chodzę trzy razy w tygodniu poniedziałek, środa i piątek średnio po półtorej godzinki, do siłowni mam jakieś 3km i ten dystans pokonuje na nogach ewentualnie rowerem.
Byłbym wdzięczny za pomoc w ułożeniu jakiegoś sensownego planu treningowego.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dobranie trningu
Zobacz ten trening: http://forum-kultury...ening-aerobowy/

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


bezwniku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :38
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dobranie trningu
mogę Ci podać nie sprawdzony sposób, chcesz spróbujesz
posiłki jedz tylko 3 razy w ciągu dnia, ale nie SYTE 4 jak będzie się chciało mocno jeść to owoc
5 razy to na masę a Ty jej troszkę masz

trening podstawowy
pierwszy dzień.klatka triceps
drugi dzień.plecy biceps
trzeci dzień.nogi barki
rób dużo ruchów małymi ciężarami, jeśli trochę zredukujesz tkankę tłuszczową można inaczej się pobawić,

do siłowni możesz sobie dobiegać, to wstępnie ukrwienie lepsze będzie
używasz Thermody oraz L-karnityne 3 activ, może zamień to na hmb zwykłe, np olimpa w blistrach na allegro znajdziesz
( na wielu to się nie sprawdza, a na wielu wręcz przeciwnie ) może warto sprawdzić?

ja bym tak to zrobił, nie daję żadnej gwarancji że uzyskasz efekt jaki chcesz, ale sam rozmyśl sprawę czy może jednak warto spróbować
  • 0

bszpyt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dobranie trningu
Dzięki. HMB brałem na samym początku przez miesiąc i nie odczuwałem żadnej różnicy, dopiero jak się przerzuciłem na thermo speed extrem to były jakieś efekty a potem znajomy doradził mi właśnie thermodyn więc na razie skończę brać thermodyna i zobaczę jakie będą efekty. A co do treningu to spróbuje tak jak mówisz bezwniku a między dniami treningowymi skorzystam z rady EXPERTO
  • 0

Mr.Torpeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Balet ; przebieranie Barbi i kena ; robienie biżuterii i inne takie babskie zainteresowania:]
  • Staż [miesiące]:kilka dobrych lat z przerwami
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:+80 ah te święta;/
  • Waga [kg]:rośnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dobranie trningu
Tak jak już pisałem tutaj na forum bieganie zastąp steperkiem by stawy nie dostawały po tyłku, wg mnie jedzenie 5posiłków jest lepszym rozwiązaniem od 3, a dlaczego? ponieważ lepiej jeść częściej a mniej-w tedy np unikasz podjadanie w czasie ciągu całego dnia. Na kolację proponuje grejtpfruty ponieważ stymulują metabolizm. Bezwniku ma racje lepiej pobiegać sobie do tej siłowni, 3km to nie jest spory dystans a truchtem dasz radę tylko pamiętaj o oddychaniu:]. Pierw zrób obiegowy trening, a co do hmb to widać że się nie znacie, jest to naprawdę bardzo dobry specyfik tylko że trzeba go długo brać, ja jak go stosuje to zawsze 3-5miesięcy bez przerwy i daje efekty. Miesiąc to możesz sobie brać krete jakąś:]
  • 0
i'm not here to win friends. I'm not here to look pretty. I'm not here 2 stare at some chick's ass. If u do not understand this would be better 4 u if u get the fuck out becouse u're just taking up space. My training is tough and demanding, can u handle it?

bszpyt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o dobranie trningu
Mr.Torpeda słyszałem właśnie że HMB trzeba brać długo i między innymi z tego powodu biorę thermodyna bo efekty mają być widoczne szybciej, a chciałbym w jak najkrótszym czasie pozbyć się tłuszczu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024