Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie i prośba i pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

box1418048788
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie i prośba i pomoc
Witam..
Więc chcę wrócić na siłownie po przerwie 2 letniej jednak nie wiem jakie suplementy zastosować na początek i jaka dietę i trening...
Przed przerwą ważyłem 75kg na siłownię chodziłem 3 razy w tygodniu z suplementów stosowałem Nitrobolon Mass XXL i kreatyne Mono...
Trening ogólnorozwojowy.
Teraz ważę 68kg... jak widać troszkę mi się schudło:/
Moim celem na dzień dzisiejszy byłoby jak najszybciej nadrobić stracone kilogramy a nawet przytyć do jakiś 80kg...
Więc proszę was o pomoc..;)
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i prośba i pomoc
proponuje stopniowo wejść w diete wysoko węglowodanową (zwiększać 2 razy w tygodniu ilość węgli o 50g ) ,jak masz nadmiar tłuszczu w diecie to obcinaj powoli do ok 80g dziennie
zresztą to zależy od twojej budowy ciała czy masz predyspozycje do tycia ?
trening ogólnorozwojowy 3 razy w tygodniu wszystkie partie na jednej sesji po 1 ćwiczeniu ciężary 50% max (i potem je stopniowo zwiększaj o ok 2,5 - 5 kg co trening ) z suplementacji , bcaa i carbo
bcaa rano na czczo porcja i porcja po treningu razem z carbo (50g-60g )
myśle że dzięki tak zwanej pamięci mięśniowej szybciej dojdziesz do tego co straciłeś niż za 1 razem

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i prośba i pomoc
Na poczatku wprowadz sobie trening ogolnorozwojowy-1 cwiczenie na kazda grupe miesniowa i tak 2 razy w tyg. Po 2-3tyg wprowadzenia zacznim od treningow 3 razy w tyg tylko pamietaj zeby nie szalec z obciazeniem. Nie bierz zadnych supli bo tylko je zmarnujesz. Pocwicz tak jak napisalem ogolnorozwojowke, pozniej z miesiac norm trening 3 razy w tyg a nastepnie po 2 miechach mozesz sobie zrobic jakis cykl. Wiadomo mozesz szamac gainer jako uzupelnienie diety ale dieta powinna byc u Ciebie podstawa. W 2 miechy powinienes wrocic z 3-4kg. Pozniej zapodasz sobie cykl i po lacznie 4 miechach przebijesz spokojnie swoja stara wage czyli 75 kg. Jakbys od poczatku polecial z cyklem to zrobilbys z 5-6kg a tak lacznie moze nawet 8-10kg zrobisz jak sie postarasz, Diety masz tutaj http://www.forum-kul...showtopic=31418. Do 80kg to spokojnie z czasem bedzie-walcz a nie patrz na to ile zrobisz :)

ps widze ze napisalismy w tym samym momencie maks :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i prośba i pomoc
mam szybsze palce :hyhy:

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i prośba i pomoc
hehehehehe ale ja to robie z chirurgiczna dokladnoscia a jak wiadomo nie tylko szybkosc sie liczy ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


box1418048788
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i prośba i pomoc
Dziękuje za pomoc.... Zadałeś pytanie czy mam predyspozycje do tycia no właśnie niestety nie i o każdy kilogram muszę ciężko walczyć....:/ Maks napisał żeby zastosować bcaa i carbo a szafik dodał jeszcze gainera..:) Czy moge zastosować bcaa, carbo i gainera + jeszcze dieta wysoko węglowodanowa..? Jeżeli tak to jeszcze jakiego gainera polecacie?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i prośba i pomoc
box, prosze Cie bardzo od tego jest forum zeby sobie pomagac :) Najpierw zadbaj o diete-wylicz dokladnie ile wegli spozywasz i dodawaj co jakis czas patrzac czy sie nie zalewasz. Ja proponuje zaczac od 5g/1kg ciala, jak nie ruszysz z waga to dodaj do 6 i zobaczysz co sie bedzie dzialo. Bialko utrzymuj na poziomie 2-2.5g/1kg a tluszcze 1-1.5. Gainer i Carbo to sa uzupelniacze diety-nie moga byc podstawa zywienia. z Tego co pamietam to 1/3 wegli i 1/2 bialka moze byc dostarczanych w postaci gainerow/carbo itd(ogolnei odzywek). Lepiej nei przekraczac tego pulapu bo mozna conajwyzej nabawic sie..ujmijmy to droga okrezna-czestego biegania do kibla :P BCAA mozesz spokojnie stosowac caly czas a odzywki jako uzupelniacze diety ;) Ogolnie co do BCAA to Body mowil ostatnio ze on poleca bcaa przy redukcji zeby zmniejszyc katabolizm i ja tez jestem tego zdania-w bialeczku tez sa BCAA ale jak masz kase to kupuj :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


box1418048788
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i prośba i pomoc
Aha:) No to na razie zadbam o dietę i zobaczę jak to wszystko będzie wyglądało...:) a co do BCAA to jeszcze się zastanowię:) Jeszcze raz dziękuję za pomoc..:) nie długo się odezwę i napisze co z tego wszystkiego wyszło;)
Pozdrawiam:)
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i prośba i pomoc
gainer zbędny narazie kup sobie bcaa i carbo , białko wyciągniesz z diety , stopniowo zwiększaj węgle w diecie i kcal zacznij np od 2500 i dodawaj po 200 kcal raz w tygodniu i po miesiącu 3200kcal powinno wystarczyć do zdobywania masy , a w razie czego zwiększ jeszcze o 300-400
na początku zadbaj o diete i katabolizm (bcaa)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024