Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam wsyzstkich - jestem nowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Witam wsyzstkich - jestem nowy
Witam wszystkich.. Aptekarz10 jestem. Na przywitanie fota łapki. Będę dodawał stopniowo jakieś foty do tego postu.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Myślę, że tatuaż na ręku będzie wystarczającym dowodem potwierdzającym autentyczność moich zdjęć..
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

5 lat temu jakoś....
Dołączona grafika

Użytkownik aptekarz10 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
wlaśnie tą o to łapeczką rozjebaleś system :D, Siemano ;d
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


Ewry88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia Motory Militaria Historia
  • Staż [miesiące]:16
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :33
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:59

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
no stary szalejsz :D
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
hehe dobry mistrz ;d
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
Nooo wreszcie jakieś byczysko wstawiło foto :D Szacun dla ciebie :D !
Mów tu szybko ile ćwiczysz i co brałeś ;D Saa/Ph ? czy suple :) ?

Pozdro

aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy

Nooo wreszcie jakieś byczysko wstawiło foto :D Szacun dla ciebie :D !
Mów tu szybko ile ćwiczysz i co brałeś ;D Saa/Ph ? czy suple :) ?

Pozdro


Jakie tam byczysko. Zaledwie 2kg więcej od Ciebie. Te zdjęcia kłamią jeśli chodzi o gabaryty. Rzeźba dodaje mi jednocześnie masy na tych zdjęciach...Ćwiczę 11 lat systematycznie, a 15 jeśli brać pod uwagę takie dorywcze przygody z hantelkami.. A przez ten czas brałem chyba wszystko po trochu, heh...
  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
Nie bądź taki skromny :D 2 kg więcej ale jestem wyższy i trochę podlany hah :D więc nie mam co się równać :D
Petardaaa :D Chętnie zobacze reszte fotek :D
Staż konkretny :) Pozdro

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
to już wiem ile lat muszę cwiczyć :D
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy

to już wiem ile lat muszę cwiczyć :D



Nie jest to powiedziane. Uważam, że i tak słabo wyglądam jak na taki staż. Niestety wiem, że więcej osiągnąć nie mogłem nawet w przez taki okres czasu, ze względu na tryb życia jaki prowadzę [nieregularne posiłki, bardzo mało snu itp].
  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
Tym większy szacun dla ciebie że się nie poddałeś ,że tyle czasu na to poświęciłeś .
Ciężką pracą ,silnym charakterem jednak można zdziałać cuda :D
Mam nadzieje że zagościsz u nas na dłużej i będziesz się dzielił swoją wiedzą bo na pewno duża posiadasz :D
Dziabka też robi wrażenie :)

aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy

Tym większy szacun dla ciebie że się nie poddałeś ,że tyle czasu na to poświęciłeś .
Ciężką pracą ,silnym charakterem jednak można zdziałać cuda :D
Mam nadzieje że zagościsz u nas na dłużej i będziesz się dzielił swoją wiedzą bo na pewno duża posiadasz :D
Dziabka też robi wrażenie :)


W sumie założyłem tu profil z dwóch powodów. Jeden to taki, jak chyba każdy z nas ma, czyli wymiana wiedzy i doświadczeń, a drugi dowartościowanie się trochę, bo czuję w kościach ,że powoli zaczynam się wypalać. Od dwóch miesięcy znowu wróciłem na siłownię, ale jeszcze w listopadzie ubiegłego roku nie chciałem słyszeć nic o siłowni i byłem wkurw***** na siebie ,że tyle lat zmarnowałem życia. Z pomocą przyjaciół i znajomych wróciłem ponownie i ta długa przerwa jak się okazało wpłynęła tylko na dobre dla mojego organizmu...No zobaczymy co to ze mną będzie.. Dzięki za miłe słowa :]

PS. Twój dzień rejestracji na tym forum to moje 28 urodziny :]

Użytkownik aptekarz10 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
No co Ty czlowieku, z takimi efektami chcesz przestawac?? Moim zdaniem nie powinno Ci brakowac motywacji :D Rzezba rzeczywiscie robi wrazenie (ile zyl :D). Dziary tez bardzo fajne.
  • 0

aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy

No co Ty czlowieku, z takimi efektami chcesz przestawac?? Moim zdaniem nie powinno Ci brakowac motywacji :D Rzezba rzeczywiscie robi wrazenie (ile zyl :D). Dziary tez bardzo fajne.



Ostra samokrytyka, która przez te lata dodawała mi sił i motywowała, aby z roku na rok być coraz lepszy, w końcu obróciła się przeciwko mnie. Zacząłem zbyt wiele oczekiwać, jednocześnie nie mając możliwości poświęcenia się tak bardzo, jakbym tego chciał, a dodatkowo apetyt rośnie w miarę jedzenia, i to wszystko spowodowało, że nie mogłem na siebie patrzeć w lustrze...
  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
rzeżba zajebista wygląd naprawde bdb nie zmarnowane lat:)
  • 0
Dołączona grafika

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
A nie myslales o tym zeby laczyc swoja przyszlosc z kulturystyka nie mowie tu o zawodach itp ale jakis indywidualny trenner czy cos z tym stylu w koncu potencjal masz ogromny.
A powiedz tak szczerze przez te kilkanascie lat ile razy miales cykli na krecie a pozniej ile cykli na sterydach i powiedz od czego zaczynales jak mozna wiedziec :D
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy

A nie myslales o tym zeby laczyc swoja przyszlosc z kulturystyka nie mowie tu o zawodach itp ale jakis indywidualny trenner czy cos z tym stylu w koncu potencjal masz ogromny.
A powiedz tak szczerze przez te kilkanascie lat ile razy miales cykli na krecie a pozniej ile cykli na sterydach i powiedz od czego zaczynales jak mozna wiedziec :D



Zawody odpadają, gdyż proporcje mam do dupy przez moje nogi, których nie mogę ćwiczyć tak intensywnie jak powinienem to robić. Mam dyskopatię L5/S1 i muszę bardzo uważać .Odpadają ćwiczenia mocno obciążające lędźwia. Powiem tak - na 11 lat mojego stażu, od pasa w dół nie robiłem nawet połowy tego, a jak trenuję to bardzo ostrożnie i ograniczony jestem tylko do jednego ćwiczenia na czworogłowe. Jeśli chodzi o bycie trenerem, to podobnie moja wiedza nie jest adekwatna do wyglądu. Musiał bym się sporo podszkolić w zakresie diet, suplementacji i tym podobne. Ja jestem fachowcem , trenerem, dietetykiem samego siebie, bo przez te lata poznałem swój organizm prawie, że doskonale i w wielu przypadkach różne teorie na ogół przyjęte w świecie kulturystyki u mnie działają na odwrót he he..
Cykl na "krecie" ...Hmmmm nei wiem co to jest ta "kreta".. A na cyklu sterydowym jestem raz w roku przez 8-9 miesięcy :]


....a zaczynałem od filmów z Arnoldem :]

Użytkownik aptekarz10 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

Cylek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:25
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :34
  • Przysiad [kg]:100kg x 2 (więcej nie próbowałem)
  • Wyciskanie [kg]:92kg (28.05.2011)
  • Martwy ciąg [kg]:114kg
  • Waga [kg]:66kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
Tak bym chciał w przyszłości wyglądać :)Zdziwiłem się że tak wyglądasz przy wadze 84kg, mega pozytywnie. Jak stoisz z wynikami siłowymi?
  • 0

aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy

Tak bym chciał w przyszłości wyglądać :)Zdziwiłem się że tak wyglądasz przy wadze 84kg, mega pozytywnie. Jak stoisz z wynikami siłowymi?



Kiepsko bardzo na tle kolegów "byków", ale nie cierpię z tego powodu ani trochę, gdyż to nie jest moim celem uczęszczania na siłownię. Ja mogę wyciskać nawet 70kg na klatę, byle ta klatka wyglądała jak klatka, byłą ładnie odseparowana od przedniej obręczy barków i można było policzyć prążki :]
  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy
kreta to kreatynka sorki za taki slogan.
O kurde wiekszosc roku widze ze jestes na sterydach jak na to odpowiada twoje zdrowei wszystko w porzadku, oprocz tego co mowiles, jestes pod stala kontrola lekarza ?
Czy zalujesz ze siegles po sterdydy polecasz ja komus jak tak to po jakim stazu ?

Edited: obejrzalem jeszcze raz te twoje zdjecia i na prawde sa kozackie, mam prosbe pokaz nam jaki masz teraz plan treningowy duzo czasu spedzasz na silce?

Użytkownik konkret edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

aptekarz10
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam wsyzstkich - jestem nowy

kreta to kreatynka sorki za taki slogan.
O kurde wiekszosc roku widze ze jestes na sterydach jak na to odpowiada twoje zdrowei wszystko w porzadku, oprocz tego co mowiles, jestes pod stala kontrola lekarza ?
Czy zalujesz ze siegles po sterdydy polecasz ja komus jak tak to po jakim stazu ?


Sterydy to dość drażliwy dla mnie temat. Czy żałuję ?... I tak, i nie. Znając siebie, gdybym cofnął czas, znowu bym po nie sięgnął, ale na pewno nie w takim młodym wieku. Mam stały uszczerbek na zdrowiu nimi spowodowany. Kontroluję się raz w roku, a ta kontrola polega tylko na zbadaniu prostaty, krew i mocz...
  • 0
I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024