Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka MAN SCORCH ,a ćwiczenia i dieta??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

lampart55
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Odżywka MAN SCORCH ,a ćwiczenia i dieta??
Witajcie.
Od razu chciałem zaznaczyć, że poraz pierwszy zdecydowałem się na zastosowanie suplementu, spalacza tłuszczu ponieważ w ostatnim roku zaniedbałem niestety swoją budowę i pojawiła się mała oponka, którą chciałbym sukcesywnie zmniejszyć jak i również obwód w biodrach.
Mam 23 lata, 185 cm wzrostu i ważę 98 kg :-/
Od jutra zaczynam brać te tabletki i planuję co 2 dzień intensywnie poćwiczyć, typu hantle, ławka skośna, skakanka.. Wiem że powinienem pić dużo wody i ograniczyć węglowodany , fast foody i napoje gazowane na które częściej sobie pozwalałem. Proszę doradźcie mi jak powinienem ćwiczyć i mniej więcej co jeść, ile posiłków, jakie ćwiczenia abym osiągnął dobry efekt ?? Będę wam wdzięczny...
Pozdrawiam

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka MAN SCORCH ,a ćwiczenia i dieta??
Żeby spalić tłuszcz oprócz diety, trzeba jeszcze aerobów. Siłownia w bardzo małym stopniu przyczyni się do spalenia tłuszczu. Zacznij biegać, jeździć na rowerze, zamiast jechać krótki dystans samochoden/autobusem idź pieszo lub rowerem, dużo ruchu, pij wode i zieloną herbate, zmniejsz liczbe węgli, wywal cukry i fast foody. Jedzenie orzechów PODOBNO przyspiesza palenie tłuszczu.

Co do aerobów zacznij powoli, na początku proponuje się rozbiegać, czyli codziennie jakiś krótki dystans 10-15min, żeby przyzwyczaić stawi i mięśnie, potem 4-5razy w tyg 30min, następnie 45,60. Tętno nie powinno przekraczać 120 uderzeń, buty na wysokiej podeszwie, najlepiej biegać po tartanie, ale jeżeli nie ma możliwości to asfalt. Rób brzuszki albo A6W lub ABS. Zwiększ ilość białka, jedz dużo owoców i warzyw, raz w tyg możesz wybrać się na basen
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

lampart55
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka MAN SCORCH ,a ćwiczenia i dieta??
Dziękuje bardzo za pierwszą odpowiedź.
Oczywiście planuję pobiegać, poskakać na skakance bo słyszałem że to też pomaga.. a brzuszki na ławeczce skośnej którą zakupiłem myślę że też powinny się sprawdzić?
W ogóle Man Scorch będzie mi pomocny czy raczej nie powinienem się wiele spodziewać ? Słyszałem, że nie będę odczuwał dużego głodu itp..
Co do A6W ,stosowałem pod koniec zeszłego roku, dotrwałem do 20 dnia i odpuściłem bo trochę czasu brakowało :/ i nie wiem czy ponownie wytrwam. Czy mam jakąś dietę specjalną stosować?

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka MAN SCORCH ,a ćwiczenia i dieta??
Nie stosowałem tego preparatu więc nie powiem, lepszy 20dzień niż żaden, możesz próbować znowu, jeżeli nie to różnego rodzaju brzuszki i podciągania w zwisie. Dieta to połowa sukcesu
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

lampart55
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka MAN SCORCH ,a ćwiczenia i dieta??
Czy jakieś zalecenia wobec diety? Jakiś ryż ,mięso, jajka? Myślałem o spożywaniu w ciągu dnia macy z ziołami na zabicie ewentualnego głodu
  • 0

lampart55
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka MAN SCORCH ,a ćwiczenia i dieta??
Proszę jeszcze o jakieś wskazówki od osób które znają MAN SCORCH i tego co napisałem wyżej..
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024