Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + Gainer + BCA?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

GeForce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + Gainer + BCA?
Witam mam 17 lat, trenuję około roku z przerwami. Chciałbym zacząć mój pierwszy poważny cykl. (178cm / 65KG)
A mianowicie posiadam już Olimp Creatine Mega Caps, starczy na 1mies dawkowanie.
Myślałem żeby dokupić Gainer aby nabrać troszkę masy i do tego jakieś inne odżywki. Dodam że zależy mi głównie na rzeźbie tak więc tkanka tłuszczowa odpada, więc brać jakiś reduktor czy coś? Tutaj zdam się na wasze propozycje nigdy niczego nie brałem tak więc jestem zielony w odżywkach ;]
Hmm kasy ile na to posiadam to max 300zł. Wolałbym by to mniej wyniosło... :D
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Gainer + BCA?
Weź sie za poważny trening. "Myślałem żeby dokupić Gainer aby nabrać troszkę masy i do tego jakieś inne odżywki. Dodam że zależy mi głównie na rzeźbie"-pozostawie bez komentarza. przy 65kg to Ty możesz rzeźbić, ale w drewnie albo lodzie(ostatnio modne)
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

GeForce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Gainer + BCA?
A ja nie będę komentował Twojej uwagi o mojej masie ;]
Przykro mi bardzo że utrzymuje się ona już 2 lata i ani drgnie ;]
Więc chyba dlatego chce wziąć jakieś odżywki nie sądzisz?
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Gainer + BCA?
pokaż swoją diete, to coś sie dobierze
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Gainer + BCA?
jestes jeszcze mlody, dopiero rosles. pewnie jesz parowki i bulke z szynka albo serem. nie dziw sie ze nei rosniesz.

poczytaj co to jest dieta i trening na mase. sam proch nic ci nei da. a jezeli mowisz o rzezbie przy tych wymairach to bez urazy ale bedziesz wygladal jak iweszak. pozdro. myslisz pojecia.


nabieramy masy miesniowej i potem redukujemy tluszcz zeby ladnei wygladac. ty zapewne nie masz czego i do czego redukowac.

TRENUJE BO LUBIE


GeForce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Gainer + BCA?
Wiem że ważę mało, i że zawsze będę chudzielcem więc nie mam nawet na celu mieć takiej rzeźby jak kulturyści itp :D W moim wypadku jest to raczej nie realne.
To prawda nie posiadam diety lecz staram się jeść dużo mięsa, ryżu, twarogu, kaszy itp Ostatnio moim ulubionym daniem jest ryż z jogurtem. Co dziennie na obiad jem mięso.
Jeśli chodzi o moje wymiary to ok miesiąc temu wyglądały one tak:
- biceps: ok 33,5cm
- klatka piersiowa: 92cm
- barki (mierzone dookoła): 112cm
- szyja: 37,5cm
- pas: 75cm
- udo: 51cm
- łydka: 37cm
- nadgarstek 15cm

Tkanki tłuszczowej nie posiadam owszem (lekko odłożone na dolnym odcinku brzucha ale jest to tylko sprawa dla brzuszków;) )

Ta suplementacja gainerem to głównie powód nie posiadania diety. I niestety nie mogę jej w pełni wprowadzić.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Gainer + BCA?
bez suplementacji i dopingu zapewne tak jak oni nie bedziesz wygladac. ale ciezka praca dieta i odzywki to moesz sie do tego zblizyc. ale jest to kwestia lat.

pokaz ta swoja diete to dalej pomyslimy;))

ps. pisze sie BCAA nei BCA, ale to szczegol.

TRENUJE BO LUBIE


GeForce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Gainer + BCA?
Dzieciol to co napisałeś jest w dużej mierze prawdą:
"jestes jeszcze mlody, dopiero rosles. pewnie jesz parowki i bulke z szynka albo serem. nie dziw sie ze nei rosniesz.ę

Co prawda parówki czasami wcinam, heh; ) Ale do sedna, nie mam jako tako diety wcinam głównie to co "mamusia zrobi na obiad" staram się jeść twarogi, płatki owsiane z mlekiem do wrzucone rodzynki tak dla smaku :D Ryż z piersią kurczaka od czasu do czasu, ryż z jogurtem. Szczerze nie mam diety i jakoś trudno byłoby mi się do niej zastosować ....
Dlatego chce sięgnąć po suplementację. Nie oczekuję bardzo wielkich przyrostów, jeśli odnotuję przyrost w łapie 1-2cm to będę z niej zadowolony :D
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Gainer + BCA?
chodzi o to zebys spojrzal w dziale dieta co o ktorych porach powinienes dostarczyc.

rano wegle bialko tluszcze itd. zaloz temat w dziale dieta i napsiz co kiedy jeszcz to moze pomozemy ci uporzadkowac chociaz co keidy

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024