Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy (brzuszek, klata, ręce)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

baza0
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy (brzuszek, klata, ręce)
Jestem nowy na forum więc na początek wypada się przywitać i napisać coś o sobie... Z kulturystyką nie miałem do tej pory właściwie styczności. Mam 18 lat i uprawiam sporty ekstremalne (wyczynowe skakanie na rowerze nie bmx xd). Przyszła pora trochę się za siebie wziąć. Często skaczemy bez koszulek i... no właśnie. Przy ok 178-180 cm wzrostu ważę około 67 kg. Od razu mówię że nie chce zwiększać masy ponieważ utrudni mi to uprawianie sportu. Moim celem jest poprawa siły rąk, poprawienie wyglądu klatki piersiowej i wyrzeźbienie brzucha. Mam zamiar robić a6w + do tego pomki. Kompletnie nie mam pojęcia jak ćwiczyć. Jakie pompki robić, jakie serie po ile powtórzeń i co ile dni. Mógłby mi jakiś wyjadacz skrobnąć jakiś plan treningowy uwzględniając a6w? Potrafię zrobić za jednym razem do 50 pompek.
Ewentualnie mam jeszcze hantle po 4 KG i sztangę prostą bez ławki z około 30-40 kg obciążenia. W planach zakup ławki ale to jeszcze nie teraz.
I to chyba tyle... z góry dziękuje za pomoc i proszę o wyrozumiałość dla świeżaka ;d
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy (brzuszek, klata, ręce)
A czy Ty myślisz że od razu Ci masa skoczy nie wiadomo ile? Nie, tak to niema... Zacznij powoli wdrążać trening masowy, np. taki: http://www.fabrykasi...atkujacych.html Tylko nie wiem czy zwiększanie wagi z Twoim sporcie jest okej, mój kumpel też uprawia ten sport i mówi że im więcej waży tym niżej skacze...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024