Skocz do zawartości


Zdjęcie

POWROT PO PRZERWIE!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bigsmith21
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :36

Napisano Ponad rok temu

POWROT PO PRZERWIE!!
Witam wszystkich!
Przygode z silwonia zaczalem jakies 4 lata temu,cwiczylem 2 lata i nastepne 2 sie obijalem! Przez te 2 lata praktyki mialem 4 cykle kreatynowe! Wydaje mi sie ze pojecie jakies mam! Chcialbym sie was poradzic jak wrocic szybko do formy? Tzn. czy zaczac odrazu takim trybem jak cwiczylem,chodzi mi tu o plabn treningowy,nie o ciezary czy raczej na poczatku jakos inaczej??!! Jak cwiczylem,bylem w fomie to z sylwetki bylem srednio zadowolony,nigdy nie dbalem o brzuch i plecy,plecy z tego wzgledu ze najprosciej w swiecie nigdy nie umialem poprawnie wykonywac cwiczen i nie mialem przez to mobilizacji! Kolejnym problemem byla klata,gorne partie mi sie podobalo ale wokol sutkow sporo tluszczu i zero miesnia i to byl moj najwiekszy kompleks! Wiec prosilbym was o ciekawy plan gdzie uwzglednicie cwiczenia kazdej parti! Zalezy mi na brzuchu,tej marnej klacie ktora wyglada teraz jeszcze gorzej niz predzej,az wstyd sie rozebrac,bicepsie,triceosie,nogach,barkach,plecach no i przedramieniu! Niestety dysponuje bardzo lichym sprzetem:laweczka z mozliwoscia ustawienia skosu w gore,sztanga prosta,lamana i hanttle,to chyba niestety tyle! I ostatnie pytanie jakie mi sie nasowa to jak cwiczyc,masowo czy na rzezbe,mam 181cm wzrostu i 80kg! ale sporo tluszczu! ja myslalem na poczatek o suchej masie,sporo bialka,zero tluszczu i cukrow,tylko wegle zlozone! Pozdrawiam i z gory dziekuje!
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POWROT PO PRZERWIE!!
Po powrocie zaleca się zacząć od ogólnorozwojówki.
Poczytaj
http://forum-kultury...olnorozwojowka/

bigsmith21
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :36

Napisano Ponad rok temu

Re: POWROT PO PRZERWIE!!
czyli nikt nie odpowie mi jak cwiczyc? myslalem ze ktos mi napisze mniej wiecej jakis plan,doradzi co z ta klata.......
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024