Więc zacznijmy od pytań podstawowych, jakie ćwiczenia wykonywać, jaka dieta, jakieś środki stosować itd., co jeszcze pomoże zrzucić tą oponkę? Poradźcie mi jak ćwiczyć, co brać i jak jeść
Z góry dzięki za pomoc.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Ziomek zaloz swoj temat, bo sie mętlik tylko robiWitam
mam problem z wyrzezbieniem dolnych partii brzucha. ogolnie moje cialo jest dosyc "plastyczne" juz po paru treningach widac efekty
ale z tym brzuchem walcze juz dosyc dlugo. moze znacie jakies konkretne cwiczenia ktore by mi pomogly.
dodam ze 2 razy w tygodniu biegam(5km) i 2x jezdze na rowerze(ok.45min.)raz w tygodniu jeszcze robie cwiczenia ze skakanka tak okolo 30-40 minut

Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Treningi na Żoliborzu, czy są jakieś? |
TAEKWONDO |
|
|
||
Najlepsze prohormony na rzeźbęjakie są prosze o opinię osób któe si enaprawde znają |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Pistolety hukowe, jak mocno hałasują? |
WALKA NOŻEM, BROŃ |
|
|
||
Brzuch też ważny |
Dzienniki treningowe |
|
|
||
brak efektowjak cwiczc? |
Filmy |
|
|
0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych
FaceBook- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu