Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zrzucenie 10-15kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Tumek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zrzucenie 10-15kg
Witam, jestem tu nowy i bardzo prosze wszystkich o pomoc. Mam 18 lat 171cm wzrostu i waze 100kg. Bardzo proszę o pomoc w ułożeniu mi rozpiski do ćwiczeć na rzeżbe i żeby jak najwiecej kg zrzucić . Mam możliwośc cwiczenia codziennie na wszystkie partie mięśni do tego codziennnie biegam. Bardzo proszę zależy mi na tym bardzo.
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie 10-15kg
.....jezeli masz mozliwość cwiczenia i ambicje do tego plus biegi (areoby) .. to
 jeseli to tego wszystkiego dozuciesz pożądna diete to problem z głowy....
redukcja bedzie jak trzeba :D :D ....jak tam u Ciebe z dietą??
  • 0

Tumek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie 10-15kg
Hmm.. dieta jako taka to nie. Ale z rana gorzka zielona/czerwona herbata, w szkole 1 bułka kajzerka bez masła z szynka + pomidor/zielenina, w domu normalny obiad mieso białe tylko gotowane, mala ilosc ziemniaków/ryż. Wieczorem jakiś owoc herbata gorzka zielona/czerwona i bieganie okolo 2-3km. + cwiczenia na siłce.

Codziennie rano i wieczorem po 30 brzuszków i pompek
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie 10-15kg
...poczytaj podwieszony post;
http://www.forum-kul...o...ic=1659&hl=

poczekamy na Sarceva ...napisze ci podstawy diety ,a pózniej rozpisze ci trening..
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie 10-15kg
Sacrev może nie jestem ale postaram się coś napisać na ten temat. To tak:
* jedz 5-7 posiłków dziennie w odstępach 3 - 3,5 godziny
* zwieksz spożycie białka do 3g na 1 kilogram masy ciała (proporcja między białkiem a węglami powinna wynosił 50 : 50 i mało tłuszczów "śladowe ilości" <--- to są słowa sacrev'a)
* jedz wyłącznie zdrową żywność jak najmniej przetworzoną a najlepiej wcale nie przetworzoną (ale gdzie na dzień dzisiejszy taką znajdziemy?? moze tylko na wsi)
* do treningu dorzuc aeroby (chyba oczywiste) albo rano na czczo 30-45 minut lub po treningu 45-60 minut (jazda na rowerze, pływanie, biegi czy co kolwiek innego) oraz powinieneś zwiększyć intensywność treningów

Mam nadzieję że te informacje ci się na coś przydadzą. Pozdro.
  • 0
Dołączona grafika

Tumek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie 10-15kg
A co powiecie o takich środkach jak np. L-Karnityna[reduktory tłuszczu] albo coś w tym stylu?? Chodzi mi o te najbardziej skuteczne a przy tym nie za drogie no i dostępne przede wszystkim na allegro.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie 10-15kg

A co powiecie o takich środkach jak np. L-Karnityna[reduktory tłuszczu] albo coś w tym stylu?? Chodzi mi o te najbardziej skuteczne a przy tym nie za drogie no i dostępne przede wszystkim na allegro.


na poczatek to najważniejsza jest dobra dieta i aeroby spalacze na start wprowadz po ok2-3 tyg roztrenowania i to też nie najmocniejsze niech beda to termogeniki np.unidyne,guggubolic, po jakims czasie dołóż l-karnityne np.carni-tech,po nastepnym cyklu regeneracyjnym juz mozesz sprobowac cos złozonego np. thyrotherm lub animal cuts - to juz są zabojcy jesłi chodzi o tłuszcz... uwaga na allegro- PODRóBKI!!!! aktualnie na naszej stronie sa promocje na niektóre produkty także można coś wybrać z pewnościa jakości...
  • 0

Tumek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie 10-15kg
Bardzo prosze o pomoc w ułożeniu rozpiski [rzeźba i najskuteczniejsza redukcja tłuszczu ze wszystkich partii mięśni] na cały tydzień [bez niedzieli] Moge ćwiczy 2-2:30h dziennie.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucenie 10-15kg
masz pod nosem wszystko trzeba poszukac..
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024