Skocz do zawartości


Zdjęcie

kilka kilo masy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

lolas186
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kilka kilo masy
witam. mam pytanie. otoz mam 186cm wzrostu i waze 70kg. mam 19 lat. chcialbym przybrac pare dobrych kilo ale szczegolnie mam na mysli rece oraz klate i plecy. co polecicie? jakie odzywki? po porstu chcialbym pocwiczyc tak zeby bylo to dobrze widac dlatego rece i klata i plecy. w jakim mniej wiecej czaie przybralbym do 80kg? czy jesli bede bral odzywki nie pojdzie w mi w tluszcz na brzuchu skoro nie bede go cwiczyl. ?? ile dni w tygodniu cwiczyc i jakie cwiczenia? mozna by powiedziec ze chcem na skroty i w sumie dokladnie tak jest. chcem po porstu najpier szybko zrobic rece i tak jak pisalem wyzej. te miesnie ktore sa najpokazniejsze na przyklad w koszulce. czy cwiczenie na mase w lato ma sens?? z gory dzeki za porady. mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi. pozdrawiam i dzeki;)
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka kilo masy
Nie tak HOP SIUP!
Doskonale Ciebie rozumiem (na szybcika chcesz być pakier :D )
Chcesz złapać masy ćwicz wszystko a nie łapki i ewentualnie plecy i klate.
W łapki nie pójdzie Ci po 5kg :D
Co do odżywek to skup sie na diecie i zapamiętaj że trening to impuls dla mięśni, a budulec masz na talerzu.
W zalezności od braków w diecie można zarzucić białko lub odpowiedniego gainerka.
Na początku radziłbym Tobie jednak skupić sie na prawidłowym odżywianiu.

Zacznij najlepiej planem ogólnorozwojowym jeżeli zaczynasz przygode z siłownią (w tym dziale masz przykładowe)
To jak szybko dobijesz do 80kg zalerzy od bardzo wielu czynników.

-dieta(jak wspomniałem)
-dobry trening
-genetyka

Ja swoje pierwsze 10kg zrobiłem w niecałe3 msc(lecz ćwiczyłem wszystkie partie), ale to sprawa indywidualna.
Jak byś miał pytania dotyczące dietki to pisz w odpowiednim dziele.

Pozdro
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024