Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Początki
Jest, to mój pierwszy post na tym forum, więc na początku chce wszystkich powitać!

Mam na imię Mateusz mój wiek, to 16lat waga 50.5kg przy wzroście ok.158cm przedstawię Wam mój plan treningowy, który codziennie wykonuje;

Rozgrzewka ; 3min
Pompki ; zazwyczaj jest ich ok.50/60
Brzuszki ; ok.60
Bieg w miejscu ; 5min

Moje pytania są następujące, czy waga jak na mój wiek nie jest za duża ? co dodać do moich ćwiczeń, gdy chce poprawić swoją kondycje, ponieważ bardzo szybko się męczę chciałbym również poprawić swoją siłę i uzyskać trochę mięśni na brzuchu i bicepsie.Od razu zaznaczam, że nie mam możliwości chodzić na siłownie, czy sztuki walki.Proszę o wszelkie odpowiedzi :)
  • 0

tajemnica
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki
Od razu mówię, że się nie znam bo także jestem początkującym, ale jeśli Ci to pomoże to ja w wieku 16 lat mam 177 wzrostu i ponad 70kg wagi, przy czym do spalenia z 5-7, reszta wytrenowana samymi głupimi pompkami, brzuszkami etc. ćwiczeniami bez przyrządów. Nie biegaj w miejscu, wyjdź na podwórko :) Od ładnych kilku lat gram w piłkę nożną i gdy robię kondycję przed sezonem zawsze zapierdzielam jak dziki po ulicach. Dużo daje :)
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki
http://forum-kultury...omatora-w-domu/

http://forum-kultury...ety-dla-ucznia/


1. waga mizerna, ale jestes mlody i wszystko przed toba.
2. masz cwiczenia ktore mozesz wykonywac w domu
3. do kondycji polecam bieganie

TRENUJE BO LUBIE


mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki

http://forum-kulturystyka.pl/topic/5829-trening-domatora-w-domu/

http://forum-kultury...ety-dla-ucznia/


1. waga mizerna, ale jestes mlody i wszystko przed toba.
2. masz cwiczenia ktore mozesz wykonywac w domu
3. do kondycji polecam bieganie



Hehe waga mizerna?, a Ja myślałem, że za dużo ważę :) ogólnie, to dzięki za odpowiedz! szkoda, że w tych ćwiczeniach, które można wykonywać w domu nie działają zdjęcia dołączone do nich, bo bez zdjęć nie bardzo dam radę.A i jeszcze małe pytanko co do tej diety, do której wysłałeś mi linka, po co 2 razy dziennie trzeba pić łyżkę oleju?.

Użytkownik mati113 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki
oleju lnianego, a nie kujawskiego. ten olej jest zrodlem tluszczy ktore sa potrzebne w diecie;)


jak masz problem z ktoryms cwiczeniem napisz ktore to napewno pomozemy wyjasnic;)

TRENUJE BO LUBIE


przywitek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
19
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fitness, trening siłowy MMA
  • Staż [miesiące]:sporo tego
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:51
  • Waga [kg]:73,5 / 78,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki

Hehe waga mizerna?, a Ja myślałem, że za dużo ważę :) ogólnie, to dzięki za odpowiedz! szkoda, że w tych ćwiczeniach, które można wykonywać w domu nie działają zdjęcia dołączone do nich, bo bez zdjęć nie bardzo dam radę.A i jeszcze małe pytanko co do tej diety, do której wysłałeś mi linka, po co 2 razy dziennie trzeba pić łyżkę oleju?.




żeby Ci się zrobił ładny zarys klatki piersiowej, musisz przybrać na masie i robić pompki klasyczne i z nogami na krześle, pozdrawiam. Aby poprawić swoją siłę, rób pompki ale co serię dokładaj sobie ciężar, np. wsadzaj książko do plecaka. Najbardziej sprawdzająca się ilość powtórzeń na siłę to 10 10 8 6 4. Stopniowo zwiększaj ciężar, efekty będą zauważalne. Pozdrawiam :)
  • 0
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki

jak masz problem z ktoryms cwiczeniem napisz ktore to napewno pomozemy wyjasnic;)


Tutaj są ćwiczenia których nie rozumiem;

4. Pompki przy ścianie stojąc
7. Rozciąganie ekspandera za plecami
8. Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednorącz stojąc
9. Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera do brzucha w siadzie
10. Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc
11. Francuskie wyciskanie jednorącz z ekspanderem
7. Wspięcia na palce





, żeby Ci się zrobił ładny zarys klatki piersiowej, musisz przybrać na masie i robić pompki klasyczne i z nogami na krześle, pozdrawiam. Aby poprawić swoją siłę, rób pompki, ale co serię dokładaj sobie ciężar, np. wsadzaj książko do plecaka. Najbardziej sprawdzająca się ilość powtórzeń na siłę, to 10 10 8 6 4. Stopniowo zwiększaj ciężar, efekty będą zauważalne. Pozdrawiam :)



Czyli na zarys klatki piersiowej wystarczą pompki ?, bo robię również brzuszki myślałem, że to od tego robi się zarys :).


Jeszcze mam takie pytanie do Wszystkich co sądzicie na temat gainera w moim wieku? od jednych słyszałem, że mam brać, od innych nie, bo podobno się grubnie, a jeszcze inni mówią, że lepiej samemu sobie zrobić (zmielić płatki,białko,masło orzechowe) doradźcie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024