Skocz do zawartości


Zdjęcie

zagubiony?? prosba o ocene i rady!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

certain_ny
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zagubiony?? prosba o ocene i rady!!
Siema, pisze do was w konkretnej sprawie, a wiec podsumowanie tego co do tej pory robilem i poprawienie bledow.
Cwicze regularnie 5-6 razy w tyg. Moj trening:
-poniedzialek: klatka,biceps
-wtorek: plecy, triceps
-sroda: barki, kaptury
-czwartek: nogi
-piatek: klatka, biceps
-sobota:plecy, triceps
-niedziela: barki, kaprury
-poniedzialek: nogi
-wtorek: przerwa i tak w kolko az do bolu. Czuje sie dobrze nie narzekam na zmeczenie, zalezy mi na masie (rzezba w lato), diore odzywke weider 2000 i animalpak. Slyszalem od niektorych ze nie ma sensu robic klaty z bicepsem a plecow z tricepsem bo np. po klatce w ktorej uzywam tez triceps powinienem go dobic a nie brac sie za biceps to samo odnosnie plecow i tricepsa. Sprobowalem wiec tak jak mi mowiono i bylo mi bardzo ciezko. Mialem mniejsze osiagi i mniej sily ale czy tak wlasnie powinno byc?? prosze do oswiecenie mnie bo chce wszystko robic jak najbardziej poprawnie i wygodnie dla organizmu.

z gory dzieki:)
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zagubiony?? prosba o ocene i rady!!
trenuj mniej a zobaczysz znaczne efekty 4 x wtyg wystarczy jezeli o mase chodzi...a co ci mowia to bzdura wlasnie powinno sieunikac łaczenia plecow z bicepsem poniewaz przy robieniu plecow angzowany jest biceps i to w znacznym stopniu a robienie go po plecach znacznie obniza jego dobry rozwoj m.in z braku siły
mozesz to robic wtedy gdy twoja przygoda z ciezarami bedzie na tyle duza ze bedziesz rozpoznawał tzw czucie miesniowe i podczas robiebia np klaty w jak najwiekszym stopniu nie angazowal tricepsow, a minie troche czasu zanim bedziesz sie skupiał nad czuciem miesniowym cwiczonej partii na tyle ze dojdziesz do łaczen
np. wlasnie klaty z tricepsem pozdr.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024