Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy codzienny trening to dobry pomysl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

kokosek436
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia
  • Staż [miesiące]:okolo 35
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :46
  • Pas [cm]:93
  • Wyciskanie [kg]:20...
  • Waga [kg]:105

Napisano Ponad rok temu

Re: czy codzienny trening to dobry pomysl

sam mam często z tym problem czy dzisiaj ćwiczyć czy nie?? ( chociaż niepowinienem bo już za duużo tego) ale kiedy ćwiczyłem codziennie od 8 miesięcy cięzko było sie przyzwyczaić do przerw...jednak jesli naprawde chce się dobrze wyglądać' date=' a przedewszystkim czuć, to jeśli treningi są intensywne należy zastosować 1-2 dniowe przerwy a z pewnością wyjdzie to na dobre [img']{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif[/img] chociaż moim zdaniem 2-3 serie brzuszków w serii kto jak może nie zaszkodzi..


Właśnie ja cwicze dziennie i mam bardzo duzy problem wiem ze to zle jak sie cwiczy codziennie ale ja nie moge przerwy zrobic bo puzniej mam wyrzuty ze miesnie mi ''sflaczeja '' tak sie tego panicznie boje i poprostu jak narkotk MUSZE dzinnie ;/ {SMILIES_PATH}/icon_mad.gif
HELP....
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy codzienny trening to dobry pomysl
yyy to bardzo źle jak się tak boisz że jak nie będziesz ćwiczył to ci mięśnie 'sflaczeją" to pomyśl sobie że jak będziesz ćwiczył codziennie to ci się mięśnie popala a jak bedziesz miał przerwę to myśl o tym że ci mięśnie rosną {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif może to coś da {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0

pawelkowalenko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wisznice

Napisano Ponad rok temu

Re: czy codzienny trening to dobry pomysl
to już niewiem co ci radzić, poprostu chyba musisz sam do tego dojść, tylko żeby cię nie nawracały kontuzje :-/
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy codzienny trening to dobry pomysl
Codziennie ćwiczą tylko ludzie stosujący trening na rzeźbę ciał (6x / tydzień) ale dla początkującego 3 razy w tygodniu w zupełności wystarczy.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024