Skocz do zawartości


Zdjęcie

6weidera a masa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

janek_89
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

6weidera a masa
Witam, mam pytanie. Od lipca chce sobie zaczac 6 weidera, bede ja robil o 6:30 rano na czczo. Tylko nie wiem czy beda z tego jakies rezultaty poniewaz robie trening na mase(hst) i mam diete ktora mysle ze pozwoli mi nabrac miesni ale chyba tez nabiore troche tluszczu. Czy oplaca sie robic te cwiczenie na brzuch jezeli chce do tego zrobic porzadna masowke?
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: 6weidera a masa
Oczywiście, może nabierzesz tłuszczu i efektów nie będzie jako takich, ale powiększysz mięśnie brzucha co da efekty później przy redukcji {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Paweł W.

Błażej
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 6weidera a masa
podczas masowki trzeba rowniez cwiczyc brzuch, to taka sama partia miesni jak inne. tylko 6weidera podczas masowki to troche zly przyklad...6weidera sa to cwiczenia na pozbycie sie tkanki tluszczowej z brzucha zdecydowanie korzystnijeszym rozwiazaniem bedzie trening ABSII ktory znajdziesz w internecie. ABS w porownaniu z 6weidera rozbudowywuje meisnie brzucha i jest korzystnijesza forma zrobienia fajnego brzucha {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif 6weidera to raczej przy redukcji {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif pozdro
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: 6weidera a masa
hmm żadnym treningiem na brzuch nie spalicie dużo fatu z okolic brzucha. a6w ładuj, chociaż lepiej przy redukcji tak jak błażej napisał {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Błażej
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 6weidera a masa
WhiteHead spalisz wlasnie tkanke tluszczowa 6weidera bo ta metoda cwiczen zostala opracowana na wyrzezbienie i spalenie tluszczu z brzucha, ale coz z tego jesli nie bedziesz mial rozbudowanych miesni brzucha....?? a trening ABS jest treningiem wlasnie na rozbudowe miesni brzucha i podczas masowki jestem za ABS. {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: 6weidera a masa
No baa ukierunkowany na spalanie bo a6w powinno się robićmiędzy aerobami dlatego jest najlepszy na redukcję ale dużo ludzi zapomina o tym {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Paweł W.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024