Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Władimirem Shakaya


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z Władimirem Shakaya
Wywiad z Władimirem Shakaya

W głównym walkę w turnieju wieczorem Superboxing Mix, mistrz wśród specjalistów WPKA Vladimir Shakaya opowiadał, jak przygotowujesz się do walki z Arturem Aloyanom. I on również podziela jego opinię na temat mocnych i słabych stron przeciwnika, zauważając, że publiczność należy spodziewać bezkompromisowa, ale jednocześnie jest to poprawny mecz.


Vladimir, jak przygotowujesz się do walki?
I jak zwykle przygotowuję bardzo poważnie. Od walki do pyatiraundovy, staram się pracować na wytrzymałość. Pracował również na poprawę technologii.


Jesteś w pełni sprawny po turnieju boks tajski w Kstovo? (12 września Władimir profesjonalny turniej wygrała, cztery boks tajski w kategorii wagowej 67 kg)
Mam teraz w pełni sprawny po turnieju Kstovo. Mimo, że był na tyle twardy odzysku - długie zabliźnione uszkodzenia nogi. Walki boks tajski traumatyczne mało, więcej walki w boksie zawodowym Tajlandii.

Wie nic o moim przeciwnikiem?
Wiem, że Southpaw i że był mistrzem Rosji w savate ( uśmiech ).

Fakt, że rywal - leworęczny, może stworzyć dodatkowe problemy?
Myślę, że nie. Oczywiście, lewaków ma swoje zalety - zazwyczaj dobrze kopniak do wątroby, i, jak jego ręce i nogi. Ale wady rack prawostronne jest również brakuje. Doświadczenie z lefty mam tak, że prawostronne rack Arthur Aloyan dodatkowe Martwi mnie do dostarczenia go nie powinno.

Czego oczekujesz od przeciwnika w nadchodzącym walki?
Od przeciwnik czeka na walkę dobre i czyste! Myślę, że Aloyan postawić na ciosów i kopnięć.

Taktyka walki został już zdefiniowany?
Postaram się rzucić tyle twarde ciosy rękami i nogami. Ja dużo ruchu, spróbuj pokonać przeciwników i kontratak, tak że liczba miejsc pracy nie jest gwarantowana. Chociaż nie wykluczam, że mogę zmienić taktykę podczas bitwy.

Co Aloyan praktycznie nieznana nikomu, może stać się atutem w nadchodzącym Arthur bitwy?
Oczywiście, niepewność może nazwać to plus - nikt nie wie jak to "działa". Ale jest minus. Jego nigdzie nie jest ze względu na fakt, że miał tylko jedną walkę w boksie zawodowym. Doświadczenie mam dużo więcej niż przeciwnik.


Jesteś dość długi czas nie mówił do widowni familijnej, to stworzy dodatkowe emocje, lub odwrotnie, będzie swoją korzyść?
Uważam, że oświadczenie do swojej rodziny - korzyści. Moich W tym pokoju będzie miał wielu moich znajomych i wielu ludzi, którzy znają mnie i mam nadzieję, będzie się utrzymywać. Będę zadowolony, wykazać wszystkie swoje techniki, które mam od niedawna poprawie ( uśmiech ).



W Fight Card Turniej Superboxing Mix wprowadzono zmianę, pełne dostosowanie walki teraz wygląda tak:

superboksing 3x2 do 65 kg:
Varujan "Mongoose" Movsesian ("Black Scorpion" Kstovo)
Urodzony 1989 Wzrost 170 cm praworęcznych. Styl: Kyokushinkai. Rekord: 1-1-0,1.
Medalist regionu Niżnego Nowogrodu w kickboxingu, № 3 w rankingu Superboxing League.
Jeriemin Alexey (FOC Balahna)
Urodzony 1985 Wzrost 175 cm lewy zakręt. Styl: kickboxing. Rekord: 2-1-0,2.
Champion regionu Niżnego Nowogrodu finalista mistrzostw PFD kickboxing na tayboksingu, № 2 w rankingu Superboxing League.

faytboksing 2x5 do 70 kg:
Siergiej Morozow (Veit "Profi Box, Niżny Nowogród)
Urodzony 1988 Wzrost 187 cm praworęcznych. Styl: faytboksing. Rekord: 6 meczach
Zwycięzca turnieju, "Quartet" zawodowych Pankration Niżnym Nowogrodzie klubie "Wizard" 26/10/2006, zwycięzca pojedynku turnieju międzynarodowym rankingu Mix Fight PROFI N. Novgorod 22.02.2008, klub "Oniegin"
Valery Varakin ("Sambo" Kstovo)
Urodzony 1989 Wysokość 167 cm praworęcznych. Styl: Combat Sambo. Rekord: 5 meczach

superboksing 3x2 do 75 kg:
Timur Masalov ("Walka", region Kirov)
Urodzony 1992 Wzrost 178 cm praworęcznych. Styl: kickboxing. Rekord: 1-1-0,0.
Zwycięzca mistrzostw kickboxing regionu Kirowa, № 4 w rankingu Superboxing League.
Artem "Hammer" Ignatiewa ("Superboxing", Niżny Nowogród)
Urodzony 1987 Wzrost 183 cm praworęcznych. Styl: MuayThai. Rekord: 2-1-0,1.
Numer 1 w rankingu Superboxing League.

faytboksing 2x5 do 80 kg:
Spirin Ilya (Veit "Profi Box, Niżny Nowogród)
Urodzony 1976 Wzrost 179 cm praworęcznych. Styl: faytboksing. Rekord: 5 pozycji.
Champion Kickboxing 2009 Niżnym Nowogrodzie
Zorin Vladimir ("Chiny", Dzerzhinsk)
Urodzony 1977 Wzrost 175 cm praworęcznych. Styl: CI. Rekord: 4 meczu.
Champion regionu Niżnego Nowogrodu do Sanda, zwycięzca rankingu mecz w zawodowej Pankration.

Boks 4x3 do 64 kg:
Zinnatullin razylia (Kazań)
Urodzony 1987 Wysokość 162 cm praworęcznych. Styl: boksu. Master Sport
republika Chempiton Tatarstanu, finaliści mistrzostw PPO w boksie.
Abakarov Alex ("Lot", Niżny Nowogród)
Urodzony 1990 Wzrost 170 cm praworęcznych. Styl: boksu. Rekord 1-1-0,1
Champion regionu Niżnego Nowogrodu, PPO finalista mistrzostw bokserskich.

superboksing 5x2 do 70 kg:
Arthur Aloyan ("Knight-prof", Kurchatov)
Urodzony 1990 Wzrost 180 cm lewy zakręt. Styl: francuski boks. Rekord: 1-0-0,1.
Zwycięzca mistrzostw Rosji w boksie francuskim, № 9 w rankingu Superboxing League.
Vladimir "Turbo" Shakaya ("Superboxing", Niżny Nowogród)
Urodzony 1989 Wzrost 180 cm praworęcznych. Styl: MuayThai. Rekord: 5-1-0,3.
2-krotny zdobywca Pucharu Rosji w kickboxingu mistrzem tayboksingu WNP, Europy tayboksingu krajowe WPKA mistrz wśród profesjonalistów, Champion Superboxing League.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024