Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gor Haroutunian: "Jestem gotów bronić mistrzostwa pas ProFC!"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Gor Haroutunian: "Jestem gotów bronić mistrzostwa pas ProFC!"
Gor Haroutunian: "Jestem gotów bronić mistrzostwa pas ProFC!"

Trzy dni po 10-tej scenie , "Rzeczpospolita Polska" i punkt kulminacyjny turnieju - walka o mistrzostwo pas ProFC, właściciel Gor Harutyunyan odpowiedział na kilka pytań profc.ws strony.

Gore, z jakim nastawieniem poszedłeś do walki z Michael Malyutin ? Czy specjalnie do tego przeciwnika?

I przygotowane do walki na serio. Spojrzałem na wideo walki Malyutina z innymi sportowcami. A zatem, od niektórych wniosków.

Czy byłeś spodziewałem się tego wyniku bitwy?

Jestem wojownikiem. Dlatego też, zawsze gotowe do jakichkolwiek wyników wydarzeń w ringu. Jednak set był do wygrania. Myślę, że dlatego, że się miało pierwszeństwo wobec przeciwnika, choć lekką przewagę.

Gore, Czy jesteś zadowolony z walki w ogóle? Wydarzyło się w trakcie walki w celu zrealizowania wszystkich, że do?

Nie mogę powiedzieć, że w pełni zadowolony z walki, i siebie. W niektórych aspektach spotkania udało mi się oszukać Michael. Ale w niektórych - nie ma błędów nie mógł zrobić, można było zrobić inaczej.

Gore, pod koniec walki o tytuł, ProFC co możesz powiedzieć o swoim przeciwniku? Jak go ocenić?

Michael Malyutin - dobrym sportowcem. Jeszcze przed spotkaniem z nim w ringu jestem przekonany w nim. Przeglądając akta jego walki o sobie przypomnieć - wszyscy przeciwnicy Michaił doskonałe bojowników. Nigdy nie wybrał słabe. I to wiele mówi: Michael i zaufania, a jego siła.



Czy to pomoże podczas walki i ściany rodzimych fanów?

Tak, oczywiście, zawsze wspierała rodzime ścian. I wielu kibiców dał mi wygraną ducha.

Gore, Czy lubisz konkurencji i poziom organizacji?

Podobało mi się wszystko bardzo. To wszystko było bardzo spektakularne.

Jakie są twoje plany na następny raz? Idąc na relaks po wizytę w Erewaniu, lub myśli już o nowy początek?

Aby odpocząć od dłuższego czasu nie jest konieczne. Za dwa tygodnie mam znowu walka, tym razem we francuskiej Marsylii. A, nawiasem mówiąc, mój przeciwnik będzie już rosyjski myśliwiec. Tylko tym razem zespół "Legion".

Gore, teraz jesteś właścicielem mistrz pasa ProFC. I, oczywiście, wiem, że będzie musiał się bronić. Czy to gotowy?

Nie ma sprawy. Zawsze jestem gotowy!

Irina Sokol, profc.ws

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024