Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Alistair Overeem: "Nie ma nikogo, kto może mnie pokonać, ja zniszczyć!"
Alistair Overeem: "Nie ma nikogo, kto może mnie pokonać, ja zniszczyć!"

Alistair Overeem pokonał niebezpiecznych Ben Edwards przez KO w pierwszej rundzie w finale 16. Przechodząc raz na walkę z potworem, niech słucha, co może powiedzieć o tworzeniu silnym zawodnikiem w K-1.


Stając się potworem w K-1

Dojazd ze świata MMA K-1 w 2008 roku, Alistair studiował zasady K-1 i pokazał swoje umiejętności poprzez wysłanie piękny prawy sierpowy do Edwards.

On jest przekonany, że zwycięstwo nad Tyrone Spong , jego pierwszy przeciwnik w finale World Grand Prix 2010 11 grudnia, a on ma szansę stać się koronowany na króla K-1 w tym roku. "Będę jedynym, który wygrał Schilt! Czy z zewnątrz rzeczywiście stać się zbawieniem? Czy jest ktoś kto może zatrzymać Alistair?


Patrząc wstecz na skok Ben Edwards i jego postawę, jakby wygrał turniej, co myślisz?

Moje ciosy i kopnięcia i kolana, wszystko idzie dobrze. Ostatnim razem był to cios, ale w ostatecznym ataku Pukam kolana.

Czy uważasz, że Schilt będzie przeszkodą do korony?

Czy jestem jedynym, który może pokonać tego faceta. Dlatego wybrałam inną grupę spotkać się z nim w finale.

Na remis, możesz stanąć obok Schilt. Nie chcesz z nim walczyć aż spędził życie?

Jeśli to możliwe, chcę z nim walczyć w finale. My, jako zespół. Nawet jeśli nie mogą być przyjaciółmi, to interesuje mnie bardziej niż inne (turniej).

W grupie, Spong, Gita i Saki. Są one ciężkie myśliwce, nie to będzie trudne?

Nie ma jeden z najlepszych 8-Ci K-1, nad którym łatwo jest wygrać. Wczoraj było to samo. Nie ma gwarancji, że wygrasz, ale zrobiłem. Jeśli dostanę gotowy dobrze tym razem, a następnie wygram.

Dlaczego tak mówisz, że jesteś jedynym, który może pokonać Schilt?

Bo mają różne właściwości. Jestem silny, szybki, a ja nieoczekiwane rzeczy. I always'm walki inaczej. Ale co ciekawe walki? Kiedy jego nazwa oznacza "Sammy" Schilt jest zawsze taki sam. Jego walki są zawsze takie same, nudne. Dlatego wygrać.

Jeśli walczysz z Schilt, jak pukanie?

Połączenie wieje od rękach i kolanach.

Czy na pewno można ją pokonać w pierwszej rundzie?

Nie mogę obiecać, że z powodu tego faceta trudny do pobicia, ale jeśli pokonamy wszystkie trzy rundy, będę z pewnością w kontroli na wszystkich.

A co, jeśli Schilt wygra w tym roku?

To dobry mistrz, ale jego walki są nudne, nudne, a on wojownikiem. Jego fani, "Oh, inna walka, jak poprzedni!" Mogli nic nie robić. Ale będę mistrzem, pokazując wielkie walki, że każdy lubi.

Nie ma nikogo, kto może mnie pokonać!

To przejdzie do historii, jeśli zawodnik staje się mistrzem MMA K-1.

Spowoduje to duże zmiany. będzie zmienić K-1.

Po wygraniu K-1, wrócisz ponownie w sen , lub MMA?

Jeśli mogę zostać mistrzem w K-1, będę dążyć do stania się mistrzem Dream .

Co myślisz, kiedy widzisz siebie gospodarstwa pasa K-1 i Dream ?

Ha! Ha! Ha! można szybko zobaczyć!

Te dwa pasy będą wyglądały dobrze w Twoich ramionach, gdy idziesz na ring, co?

Tak, będę na tyle silne, że będę w stanie unieść ciężar obu strefach.

Jesteś silny fizycznie, a przez ostatnie lata technikę znacznie się poprawiło.

To dlatego, że mam dobry zespół, dobry trener i partner, i trenuję bardzo uważnie. To jest OK, bo przyszedł do K-1 z tak wielkiej ufności.

Co myślisz o tym, jak dorośniesz?

Dobre pytanie. Od chwili, kiedy przybył do Japonii w 1999 r. do joust KOK, 11 lat minęło szybko. W tym czasie spędziłem wiele walk, a ostatnio mam wrażenie, że niewiele się zmieniło. Dlatego jestem tutaj dzisiaj.

Jeżeli uważasz, że zmieniliśmy więcej?

Moc, siła mojego mózgu, moja technika. Wszyscy razem lepiej. To, co każdy widzi w ringu.

Co najbardziej potrzebujesz do podjęcia tytuł K-1 w tym roku?

Muszę się skupić jak najwięcej, kiedy pociąg. Zamierzam także trafiają do obozu szkoleniowego. Zobacz 11 grudnia.

Jakie szkolenia spędzasz na siłowni?

I w pociągu lub w Tajlandii, czy Holandii. Szkolenia są siły, techniki i trzymać naprawdę odżywcze diety. Mam zamiar wpisać poprawną formę na dwa miesiące.

Jakie są więc szanse na wygraną?

Co? Nie ma nikogo, kto mógłby pokonać mnie! Ja zburzę wszystko! Brak opcji.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024