Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]
(20-08-2005)

Nokaut.com

Nokaut.com: Not much time left Mirko. Your second title fight is just behind the corner.
Mirko: Yes, it's finally happening, I just can't wait to get in the ring.

Nokaut.com: Can you say that you're 100% ready for the fight?
Mirko: Yes, I feel great and I'm 100% ready. My team did a great job and i want to thank my trainers Fabricio Werdum and Vlado Božić for making their best effort. I also want to thank my sparring partners Croatian boxers Stjepan Bozic and Damir Tovarovic. Let's not forget Igor Pokrajac and the rest of the team who went through this with me.

Nokaut.com: This is not just a simple fight – were your trainings any different then usual?
Mirko: We're allways working hard, no matter who is the opponent. I did my best in the trainings yet again and now we'll see what happens.

Nokaut.com: We know that you're tired of predictions, but what can we expect on 28th August?
Mirko: I expect an excellent fight and a very good show for the fans.

Nokaut.com: Mirko Cro Cop will be the champion after that night?
Mirko: We'll see about that. It sure sounds good (laugh).

Nokaut.com: What's your personal opinion about Fedor?
Mirko: I don't know him much really, but as far as I know him he's a very kind person. I respect him.

Nokaut.com: He never lost a fight in PRIDE.
Mirko: There's a first time for everything.

Nokaut.com: What will be the key for winning this fight? The strategies are quite clear, you'll try to keep it standing, Fedor will try to take ito the ground.
Mirko: It's not that straightforward. He can also punch and I can make an armbar or choke. Anything can happen in the fight and not everything is in strategy.

Nokaut.com: You really think you can give Fedor problems on the ground?
Mirko: I'm a stand-up fighter but my improvements in ground game are huge and I'm not afraid of the ground fight.

Nokaut.com: Fedor was working hard on his stand-up skills – he went to Vos gym even.
Mirko: That's good for him, we'll see how he'll deal with me.

Nokaut.com: Do you think Fedor will be more nervous the ever? Not only a few pepole think that he was avoiding this fight?
Mirko: That's not my problem really.

Nokaut.com: Fedor's brother Alexander and sparring partner Ibragim Magomedov were unable to beat you. You KO'ed both of them. Will that make Fedor feel more nervous?
Mirko: That's not my problem either (laugh).

Nokaut.com: This fight is a top prioritey in your life?
Mirko: No, my familly comes first. But yes, this fight is the most important fight in my career and winning the belt would be the best prize for all of my efforts in the ring for past 10 years.

Nokaut.com: When do you leave to Japan?
Mirko: On 22th August.

Nokaut.com: Your familly will be with you in Saitama?
Mirko: No, they'll stay behind, but many of my friend are going to Tokyo to support me.

Nokaut.com: Other Croatians will see the action live on TV?
Mirko: Yes, Nov@ TV will be airing the show live. Some new material was filmed as a warming-up for the show and I hope people will like it.

Nokaut.com: This fight is definitely one of the greatest in the history of MMA. The hype is huge, how do you deal with such a pressure?
Mirko: Sometimes it's not easy but I'm a professional and I deal it with it somehow. I don't like the hype much, my phones are ringing all day. It's also part of this game and I'm taking it that way.

Nokaut.com: If you take the title you'll probably face Minotauro again.
Mirko: I certainly hope so, I want the rematch.

Nokaut.com: Some other fighters are challenging you, like Josh Barnett ...
Mirko: The title fight comes first and then we'll see about everything else. It seems that everyone wants to fight me these days. It must be something in the air (laugh).

Nokaut.com: Any messages for the fans?
Mirko: I'll do my best to give you a good reason to celebrate on 28th August. It's gonna be an exciting fight that's for sure!

Nokaut.com: Good luck Mirko, bring the belt to Croatia!

Thanks too Nokaut.com and Fortunal

------------------------------------------------------------


Jak będe miał czas to przetłumacze
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]
W końcu Nastula nie pojechał na obóz Crop Copa...
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]
Poranny przekład, akurat miałem chwilę:

Nokaut.com

Nokaut.com: To już niedługo Mirko. Twója druga walka o tytuł jest tuż-tuż.
Mirko: Tak, wreszcie to się dzieje, nie mogę się już doczekać by wejść na ring

Nokaut.com: Możesz powiedzieć że jesteś w 100% gotowy do tej walki?
Mirko: Tak, Czuję się świetnie i jestem na 100% gotów. Moja ekipa zrobiła kawał świetnej roboty – chciałem podziękować moim trenerom Fabricio Werdumowi i Vlado Božićowi za ich wysiłek. Chcę też podziękować moim sparring partnerom, chorwackim bokserom Stjepanowi Bozicowi i Damirowi Tovarovicowi. Nie mogę też zapomnieć o Igorze Pokrajacu I reszcie zespołu która przeszła ze mną przez to wszystko.

Nokaut.com: To nie jest taka sobie prosta walka – czy Twoje treningi były inne niż zwykle?
Mirko: Zawsze pracujemy ciężko, nieważne kim jest przeciwnik. Dawałem z siebie wszystko na treningach, zobaczymy co będzie na ringu.
Nokaut.com: Wiemy że nurzą Cię już przewidywania, ale czego możemy się spodziewać 28 Sierpnia?
Mirko: Ja oczekuję świetnej walki i bardzo dobrego widowiska dla fanów.

Nokaut.com: Mirko Cro Cop będzie czempionem po tej nocy?
Mirko: No zobaczymy. Ale brzmi to nieźle. (śmiech).

Nokaut.com: Jakie jest Twoje osobiste zdanie o Fedorze?
Mirko: Zbyt dobrze go nie znam w sumie, ale na tyle na ile znam to jest bardzo miłym człowiekiem. Szanuję go.

Nokaut.com: Nigdy nie przegrał walki w PRIDE.
Mirko: Zawsze jest ten pierwszy raz.

Nokaut.com: Jaki będzie klucz do zwycięstwa w tej walce? Taktyka jest dosyć oczywista, Ty będziesz chciał stójki, Fedor spróbuje sciągnąć ją do parteru.
Mirko: To nie tak prosto. On umie też boksować, a ja założyć duszenie czy dźwignię. W walce może zdarzyć się wszystko więc nie sprowadzajmy jej tylko do taktyki.

Nokaut.com: Naprawdę sądzisz, że w parterze możesz sprawić Fedorowi kłopoty?
Mirko: Walczę w stójce, ale moje postępy w walce w parterze są ogromne i nie boję się tego.

Nokaut.com: Fedor ciężko pracował nad swoimi umiejętnościami w stójce – ćwiczył nawet w klubie Vos.
Mirko: Tym lepiej dla niego, zobaczymy jak mu pójdzie ze mną.
Nokaut.com: Sądzisz że Fedor będzie bardziej zdenerwowany niż zwykle? Sporo ludzi uważa że unikał tej walki.
Mirko: A to już nie jest mój problem.

Nokaut.com: Brat Fedora, Aleksander i jego sparring partner Ibragim Magomedov nie potrafili Cię pokonać. Znokautowałeś ich obu. Czy to sprawi że Fedor będzie się czuł mniej pewnie?
Mirko: To też nie mój problem (śmieje się).
Nokaut.com: Czy ta walka to najważniejsza rzecz w twoim życiu?
Mirko: Nie, najważniejsza jest moja rodzina. Ale oczywiście, to najważniejsza walka w mojej karierze i zdobycie pasa będzie największą nagrodą za wszystkie moje wysiłki na ringu przez ostatnie 10 lat.

Nokaut.com: Kiedy wyjeżdzasz do Japonii?
Mirko: 22 Sierpnia.

Nokaut.com: Czy Twoja rodzina będzie z Tobą w Saitama?
Mirko: Nie, zostają tutaj, ale wielu moich przyjaciół jedzie do Tokio by mnie wspierać.

Nokaut.com: Czy inni Chorwaci będą mogli oglądać Twoją walkę na żywo?
Mirko: Tak, Nov@ TV będzie ją transmitować na żywo. Nakręciliśmy nieco nowego materiału jako rozgrzewkę przed samym show, mam nadzieję, że ludziom się spodoba.

Nokaut.com: Ta walka będzie z pewnością jedną z najlepszych w historii MMA. Napięcie jest ogromne, jak sobie radzisz z takim stresem?
Mirko: Czasem to niełatwe, ale jestem zawodowcem I jakoś sobie z tym radzę. Nie lubię tego napięcia, podniecenia wokół – moje telefony dzwonią cały dzień. To też część tej gry i tak to traktuję.

Nokaut.com: Jeśli zdobędziesz tytuł to pewnie czeka cię ponowne starcie z Minotauro.
Mirko: Mam nadzieję, chcę rewanżu.

Nokaut.com: Inni też rzucają Ci wyzwania, choćby Josh Barnett ...
Mirko: Walka o tytuł ma pierwszeństwo, potem zobaczymy co dalej. Wygląda na to że ostatnio każdy chce ze mną walczyć. To chyba coś w powietrzu (śmieje się).

Nokaut.com: Jakieś przesłanie do fanów?
Mirko: Postaram się dać wam dobry powód do radości 28 Sierpnia. To będzie ekscytująca walka – to na pewno!

Nokaut.com: Powodzenia Mirko, przywieź pas do Chorwacji!
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]
Ble, czyli jednak nie trenowal z Pawlem?
  • 0

budo_pakiet
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]
Rozumiem, że Chorwacka Nova Tv będzie transmitować walkę. Jeśli tak to bardzo dobra wiadomość, bo z tego co widzę w necie to Nova nadaje FTA z Amosa 1. Może któryś z kolegów to potwierdzić (obrotnica, ewentualnie zez na amosa), bo nie wiem czy warto ustawiać zeza na amosa. Takie "narodowe" stacje mają z reguły silny sygnał.
  • 0

budo_radman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]
Bedzie, bedzie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tylko czy idzie to zlapac w Polsce.
  • 0

budo_pakiet
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]
Jeśli masz obrotnicę to 0 problemów chwila i masz Amosa1, jednak jaki jest silny sygnał novy to nie wiem. Jest jeszcze taka sprawa, że nova jest sama na transponderze i pewnie wiązka jest ustawiona na Chorwacje. W każdym bądź razie swego czasu ustawiałem zeza na amosa (czasza około 95cm) i coś tam łapałem jednak nie zwróciłem uwagi na NovaTv :( Istnieje jeszcze taka opcja, żeby w sobote przestawić antene z Hotbirda na Amosa i powinno swiecić :D
  • 0

budo_radman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Cro Copem [tłum. POL - MateuszK]
Amosa zlapac to nie bedzie problem, ale tak jak piszesz nie wiadomo co z Nova TV, bo niskie SR z tego co widze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024