Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z George Sotiropoulos


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z George Sotiropoulos
Wywiad z George Sotiropoulos

Jeden z najsilniejszych zawodników w lekkiej dywizji, George Sotiropoulos Kimura pokonał Joe Lauzon na UFC 123, zrobił kolejny krok na drodze do bout tytuł. Dzięki doskonałej rekord w UFC (7-0) grecko-australijskiej do kolejną walkę przeciwko Dennis Siver na UFC 127 w lutym przyszłego roku. Obecnie rekord to 14 zwycięstw Sotiropoulos i 2 porażki. W 2005 r. tylko czwarty pro walki, przegrał niejednogłośną decyzję Kyle noku, aw 2006 r. w bitwie z Shiney Aoki George został zdyskwalifikowany za uderzenie w krocze. W tym wywiadzie, George omawia jego ostatnia walka, sytuacja w lekkiej dywizji UFC, plany na przyszłość i wiele więcej.

W ostatniej walce jesteś zwycięzcą spektakularne zwycięstwo nad Joe Lauzon. Twoim zdaniem, co jest kluczem do zwycięstwa w tej walce?


Wiedziałem, że zaczął agresywnie i kładę nacisk. Miał nadzieję, aby zakończyć walkę na początku, ale nigdy nie stało. Byłam na nogach i zakończył walkę. Myślę, że był przekonany, że jego największą zaletą na dole, ale w rzeczywistości tak nie jest. Widziałeś co się stało, kiedy włączyłem się do walki w terenie, wynik mówi sam za siebie.


Czy byłeś zaskoczony jego stan w drugiej rundzie? Wyglądał bardzo zmęczony.


To jest dokładnie to, co zauważyłem w jego poprzednich walk. Zawsze zaczyna się szybko i agresywnie, ale wtedy spada tempo. Wiedziałem, że będzie to kluczowy czynnik w naszej walce.


Przed walką z Joe Lozanov było wiele rozmów na swój strój, a niektórzy nawet nazywa się "oszust". W tym czasie ci walczyli w krótkich spodenkach, jest jakaś różnica?


W rzeczywistości, pod spodenki miałem rajstopy. W rzeczywistości, pończochy i rękawy dozwolone przez zasady tego sportu. I nie łamią żadnych przepisów. Efekt dotyczy obu stron, ponieważ tarcie po obu stronach. Kiedy walczył George Rupom i Jason Dento nikt nie powiedział mi.


Joe Stevenson powiedział również coś o tym, po tym jak pokonał go w Australii.


Tak jak mówiłem, nikt nie powiedział nic, kiedy walczył w anderkarde. A potem, kiedy zrobiłem udanej serii zwycięskich bitew, ludzie zaczęli się skarżyć. Nikt nie mówi nic o Randy Couture, Tim Sylvia , Frank World lub BJ Penne. Jestem nowy, więc ludzie o tym mówić.


Po zwycięstwie nad Joe Lauzon Dana White powiedział, że spotkasz się z Dennis Siver w Australii. Czy byłeś zaskoczony tym stwierdzeniem? Co sądzisz o tej walce?


Myślę, że to świetna walka. W rzeczywistości, muszę walczyć z Lauzon wiedziałem, że będę walczyć z Siver. Matchmeyker podszedł do mnie i powiedział, że jeśli wygram dziś, to następna walka będzie trzymam w Australii, w porównaniu Dennis Siver. I odpowiedział: "Wielkie dzięki". Będę szczęśliwy, aby spotkać się z Dennis Siver.


Denis Siver jest jednym z najlepszych napastników w lekkiej UFC. Jak się masz zamiar starać się zneutralizować jego uderzające techniki. W ogóle, jaki jest twój plan, aby z nim walczyć?


Wiesz, nauczę się walczyć z nim trenuję normalnie. Obecnie mój trening zaprowadził mnie dobre wyniki, więc będę na przygotowanie się i jak poprzednio. Oczywiście, będę uważnie go i odpowiednio przygotowana. Jeśli chodzi o walkę, fighter mieszane sztuki walki. I'm getting gotowe na wszystko, i to przynosi mi sukces w tym sporcie. Nie zamierzam walczyć w jednym obszarze. To jak się przygotować.


Jak wszyscy wiemy, walka odbędzie się w Australii. Jak ważne dla Ciebie mówić w domu?

Jestem naprawdę doczekać. Chcesz walczyć w domu przynajmniej raz w roku. Również czekam na ciepłe przyjęcie przez fanów. Nie ma nic lepszego niż wspieranie kraju podczas bitwy. To cudowne uczucie. W Australii wielu Greków, więcej niż jakikolwiek inny kraj oprócz samej Grecji. To będzie coś dla mnie.


Co sądzisz zwycięstwo nad Dennis Siver daje walce o tytuł? Czy 7-0 w UFC, trzeba wrażeniem wszystkich i zdobył silną pozycję. Osobiście uważam, że nadszedł czas. Co o tym sądzisz?


Myślę, że zmierzamy w dobrym kierunku. Kolejne zwycięstwo nad poważnym być dobrym krokiem na drodze do bout tytuł. W tym przypadku, istnieją inne rzeczy, takie jak UFC i WEC połączenia. Więc muszę czekać, aż to się skończy.


Państwo byli rozczarowani, gdy dowiedzieliśmy się, że zwycięzca pary Henderson Pettis dostać walkę o tytuł?


Niezupełnie. To jest faktem. Spodziewałem się tego po połączeniu, tak że niczego, co by mnie rozczarować, nie stało.


Świetnie wyglądasz za lekki. Nigdy nie myślałem o powrocie do wagi półśredniej?


Grałem w półśredniej w show The Ultimate Fighter 6. Potem zdecydowałem się pójść w lekki podział. I nie wyklucza powrotu do wagi półśredniej, a ja dość że go do tego wagi, ale myślę, że najlepszym wyborem dla mnie jest wydajność lekki tytuł.


Wiele razy spotkać się na 155 funtów?


Niezupełnie. W ostatniej walce pojechałem tylko trzy funty. To wszystko ścisłą dietę i waga sgonki treningu. Nigdy nie miałem zrzucić na wadze.


Co możesz powiedzieć o aktualnym mistrzem Frank Edgar?


On jest prawdziwym mistrzem, który wygrał jedne z najlepszych chłopaków w naszej dywizji. Fakt, że dwa razy pokonał BJ Penn, mówi sama za siebie. To jest wielkie osiągnięcie. Jego statystyki mówią same za siebie.


Dziękuję bardzo George. Wszystko, co chcesz powiedzieć w końcu?


Tak, chciałbym podziękować wszystkim, którzy głosowali na mnie na World MMA Awards. Wszystkich fanów, którzy wspierają mnie w całej mojej karierze. Dzięki Leonard Gabriel Fisticuffs, Eddie Bravo i całą 10-cie Planet Jiu-Jitsu, Michael Chapman i Eric Zhetton który trenował mnie w Impact Jiu-Jitsu.


Możesz ćwiczyć w wielu miejscach. Co sądzisz że to lepsze niż szkolenia w obozie, jak ATT lub ACA?


To jest coś, co mi odpowiada. Nie wiem, co jest najlepsze, ale lepiej dla mnie, aby pociąg ten sposób. Każdy ma swoje metody przygotowania, jest to co lubię. Jest Eddie Bravo, a jego styl jiu-jitsu to bardzo dobre dla mnie. Jestem znajomość z Eric Gabriel Fisticuffs, on jest moim trenerem boksu. Czuję się bardzo dobrze z nim. Jestem z Waszyngtonu, są dobrzy od Wpływ Jiu-Jitsu, który mi pomoże. Mam dobry zespół.


To brzmi dobrze. Wielkie dzięki, George!


Dziękuję.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024