Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam problem ;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

KluczYk_89
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mam problem ;/
Otóż robiłem jakieś 4 miechy ogólnorozwojówki codziennie(wiem ze za długo i niepotrzebnie) i rzucałem sobie co miesiąc jakieś 8 kg wiecej na sztange.. I teraz miesiąc robie trening izolowany tzn. 3 dni w tyg w każdy inną grupe mięsni. Przez te 3 miesiące szło mi fajnie. Z łatwoscią mi się nabierało siły. Przez ostatnie 1,5 miesiąca cwicze sztngą 57 kg i kurde, mam tak jakby STOP , wogóle nie czuje żeby mi się coś lżej podnosiło tą sztange(żebym nabierał siły). Suple nie brałem wogóle.. Co jest nie tak, czy moze jest to normalne.. ;/
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
Witam
Pierwszą sprawą jest to, iż zazwyczaj zaczynając trenować sporty siłowe przez jakieś kilka miesięcy efekty są zdumiewające mimo to, że często plan treningowy nie jest najlepszy, dieta i nie zazywamy supli.

Drugą sprawą jest fakt iż ćwicząc codziennie mogłeś sie troszke przetrenowac.

Fajnie by było jak byś podał plan którym teraz ćwiczysz,cel jaki chciałbyś osiągnąć.Mam nadzieję ze odżywiasz się prawidłowo.Domyślam sie ze te 57kg to na klate, a jak z resztą ćwiczeń {SMILIES_PATH}/question.gif
Nie masz co sie łamać, każdy ćwiczący miał pierwszy i nie ostatni zastój {SMILIES_PATH}/tongue.gif
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
wg mnie powinnes zrobic sobie teraz min 2tyg lzejszego treningu albo po prostu odpoczac jak sie pzrecwiczyles a miesnie Ciebie bola?
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

KluczYk_89
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
Taaa 57kg na klate. Mój plan jest taki.Poniedziałek(klatka,biceps) wyciaskanie sztangi płasko 8,6,6,4,4,2, ropiętki 10,8,8,6,6, ugianie ramion ze sztangą 8,6,6,4,4 uginanie ramion ze sztangielkami(chwyt młotkowy) 12,10,8,8,6. Wtorek brzuch Środa (triceps,barki,kaptury) wyciskanie sztngi sprzed klatki 10,8,6,4 wyciskanie sztangi zza karku 8,8,6,6,4 podciaganie sztangi wzdłuż tułowia 10,8,8,6,6 unoszenie hantli bokiem(pojedyńczo) 12,10,10,10,10 szrugsy 16,14,14,12,12 francuskie wyciskanie 14,12,10,10,8 pompki w podporze tyłem 14,12,12,10,10,10,10 Czwartek brzuch Piątek (przedramię i plecy) uginanie nadgarstków siedząc podchwytem 20,20,20,16,14 uginanie nadgarstków stojąc nadchwytem 20,18,16,16,14 wiosłowanie sztangielką 1 ręką 20,18,16,14,12 unoszenie tułowia z poziomu leząc 5x20.

Odzywianie ,hmm. Jadło mmuski niestety, ale codziennie po trnigu szamam 150-170g twarozka chudego.

No niekiedy po trengu mnie troche bolą na drugi dzień, ale to zaley czy bardzo gonię z cwiczeniami ;P i też nie zabardzo odczuwam pompe, chodzi mi głównie o klatke..

Co radzicie.? ;/

PS: podac cieżary jakimi ćwicze. Aha i jescze chodzi raczej o mase, siła może w późniejszym okresie.. 179 cm wzrsotu i 78 kg wagi(troszkę łuszczyku jest..;/)
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
nie zbudujesz dobrej masy bez sily:) a podczas zasypiania bola Ciebie miesnie?jak tak to najprawdopodobniej przepaliles je:) a co do papy to zalezy od genetyki,ja np bicepsa nie moge spapowac chyba ze wczesniej miales pape to musi byc cos nie tak.wg mnie powinnes 1tydz odpoczynku zrobic sobie przynajmniej
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

KluczYk_89
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
Właśnie nie. Tylko niekiedy rano mam delikatne zakwasy na klatce i bicepsach(po poniedziałku) A co sądzisz o tym planie treningowym.? Co mam zmienić ewentualnie dorzucić.? Dysponuje tylko ławka, sztangą i hantlami ;/

PS: Ładnie mi się pompują przedramiona ;]
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
zmniejsz liczbe serji;)to na poczatek co do ps to zawsze przedramie szajebiscie sia papuje wiec bez podniety:P.zakwasy po klacie to normalka wiec jest git.rozpietki wg mnie sa zbetne chyba ze cwiczy sie na rzezbe ale to jest moje tylko zdanie.ja bym na klate dozucil cwiczonka na gorna klate np wyciskanie na skosie i to bym robil na samym poczatku poniewaz najtrudniej jest wyciwczyg gore:)co do bicepsu to bym zrobil uginanie:121088 chwyt mlotkowy bym zastapil uginaniem ramion z obrotem hantelka oczywiscie 121088 i po kazdej serji na biceps bym przez 30s go napinal.rozumiem ze na sile cwiczysz:P.na barki bym zrobil po 4serje kazdego z cwiczen podanych przez Ciebie.tak samo triceps bym po 4serje robil po prostu zaduzo serji walnoles:)i pewnie dlatego stoisz w miejscu;d.a papki w podporze tylem powinnes robic max 5serji i na maXa z ciezarem.co do piatku to powinnes najpierw plecy zrobic:)a plecy to bym zrobil tak:
podciaganie na drazku 3serje na maXa
martwy ciag 3serje 10-10-8
wioslowanie sztanga4 serje-121088
a pzredramie to cwiczenia bys mogl zachowac soje ale 4serje na maXa.albo po prostu jak czujesz ze juz Ciebie pieka to odliczac 10 pykniec i koniec serji;)nogi i lydki widze ze Ci umknely:P.tak wogole to bym caly trening zmienil Twoj;d za duo namieszales, niepotrzebnie tyle serji robisz i pewnie dlatego nie rosniesz i nie przychodzi Ci sila.zrob sobie tydz odp i zacznij cwiczyc stopniowo:)pozdrawiam
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

KluczYk_89
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
Okiii, zmodyfikuje tak jak radzisz ;]

Dzięki {SMILIES_PATH}/smile.gif

Jak mi nie pójdzie to będe jesczze pisał ;P
  • 0

KluczYk_89
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
Aha i jesczze jedno. Z jak dużymi cieżarami powiniem ćwiczyć.? Np ile % maxymalnego obiciażenia które dam rade podnieść.?
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam problem ;/
oojoj sam nie wiem nie przeliczam na % mowiac szczeze.wiec powinnes sie zglosic z tym pytaniem do kogos innego ja wole sluchac wlasnego ciala niz matematyki:)
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024