Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót po 2 latach, trening i pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

nowy89
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powrót po 2 latach, trening i pomoc
Witam.

Z góry chciałbym przeprosić wszystkich za poniższy tekst, który przeczytacie, ponieważ wiem, że sporo osób może się wkurzyć, że tyle napisałem " pierdoletów " lecz osoby, które mogą pomóc to bardzo proszę o wypowiedzi.

2,5 roku temu ćwiczyłem przez rok na siłowni, miałem diete z 65kg przytyłem do 75kg, brałem gainera jako uzupełnienie diety. Ćwiczyłem przez 1 rok. Efekty były fajne, lecz wtedy niestety doznałem kontuzji kolana ( zerwane więzadła ). Treningi przerwałem i teraz po 2 latach przerwy popatrzyłem na siebie i zobaczyłem potwora :welcome: Opona na brzuchu, boczki no i ogólnie strasznie...

Tutaj kieruje do Was pytanie i proszę o jakąś pomoc.

Nie chce zrobić z siebie chłopa zbudowanego jak ZSRR :) tylko po prostu pozbyć się brzucha ( spalić boczki i oponę ) to główny mój cel do tego jakoś troszke te mięśnie, które kiedyś były poprawić.

Do dyspozycji mam domową siłownię - tutaj prosiłbym o jakąś propozycję treningu ( 3x w tygodniu )
Bieganie odpada, ponieważ kolano nie pozwala. Zostaje aktywność ruchowa ( rower ).
Kolejna rzecz to ćwiczenia na brzuch.
No i oczywiście dieta. Nie mogę tutaj sprecyzować dokładnie w jakich godzinach i dokładnie co do grama ile czego. Wiem, że musze zrezygnować z pieczonego jedzenia i niezdrowego.
Skupiłbym się bardziej na mniejszym jedzeniu ( jogurt, płatki, mleko, tuńczyk, gotowane piersi z kurczaka, warzywa, owoce itp )


Spisałem się jak głupi. Chce prosić tylko o rady, czy warto bo jeśli chodzi o mobilizacje to strasznie ciężko z tym, bo wiem ze ciężko mi będzie spalić to wszystko :D A chodzi mi tylko o dobre samopoczucie i żeby schudnąć troszkę, żeby to takie widoczne nie było.

Z góry dziękuję wszystkim którzy się wypowiedzą, bo bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024