Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualna forma startowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

sufmati
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Aktualna forma startowa
Siema to znowu ja. Powiem tak... od czasu, kiedy się zarejestrowałem na to forum (2 lata temu bodajże) ćwiczyłem sporadycznie, bardzo rzadko. Nigdy nie umiałem się zmobilizować do twardego treningu. Teraz jakoś od wakacji zacząłem ćwiczyć konkretnie, ale na początku października znowu przestałem. Od jutra się zabieram za porządne żranie i trening... Mogę się pochwalić, że od wakacji przybrałem ok. 4 kg bez sensownej diety i na lekkim pakowanku :)

Aktualnie moja forma wygląda tak:
1. Dołączona grafika
2. Dołączona grafika
3. Dołączona grafika
4. Dołączona grafika




Wiem, że foty bez rewelacji, ale robiłem je na szybko telefonem. Foty oczywiście na luzie, nie po treningu. Założyłem ten temat żeby pokazać wam jak z biegiem czasu będę "przyrastał" (haha).


Dane:

Wiek: 15 lat
Wzrost: ok. 178 cm
Waga: ok. 70 kg
Max na klatę: 80 kg
  • 0

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Aktualna forma startowa
Cwicz, cwicz ;) Ja tez przez jakis czas nie moglem sie zmobilizowac do treningow, a gdy juz chęci były, to zaczely sie problemy zdrowotne przez co nie mialem treningow przez pare miesiecy ;), mialem zaczac trenowac od dzis, ale wczoraj mialem nie mily incydent i teraz mam strasznie opuchnieta dlon(1 palec złamany i 1 wybity) i u stopy 2 palce polamane ;/ Wiec lepiej cwiczyc poki mozna, bo potem nie wiadomo co moze sie pzydarzyc, a twedy bedziesz zalowal, ze nie cwiczyles ;) sory za zasmiecanie, ale taka jest prawda, a co do fotek to nie jest najgorzej i jak na 70kg to troszke chudo to wygląda, ale podaj jeszcze wymiary :D cwicz i bedzie zajebiscie, bo widac po zdjeciach, ze wszystko idzie w dobrym kierunku ;)
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aktualna forma startowa
Nie jest zlee! Pokazał sie zarys miesni. Brzych wyglada całkiem fajnie ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024