Skocz do zawartości


Zdjęcie

DIETA - TŁUSZCZ Z BRZUCHA - MIĘŚNIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

TomekIIWielki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

DIETA - TŁUSZCZ Z BRZUCHA - MIĘŚNIE
Witam,
mam pewien dylemat otóż niedawno skończyłem trening na masę z w miarę zadowalającymi efektami lecz efekty te pojawiły się także na brzuchu które chciałbym zniwelować. Zamierzam biegać i zastosować dietę niskokaloryczną w celu pozbycia się nadmiaru tłuszczyka z brzucha i tu nasuwa się moje pytanie czy po bieganiu i diecie moje osiągnięte wcześniej efekty zmaleją tzn. czy mięśnie zmniejszą się jeżeli będę biegał i mniej jadł ponieważ nie chciałbym stracić obwodów na np. klatce czy bicepsach.
Chciałbym aby miały takie same wymiary jak przed zastosowaniem tego treningu.

Jeżeli nie wyraziłem się dość jasno to proszę pisać wytłumaczę dokładniej

Z GÓRY DZIĘKI
  • 0

konto usunięte

konto usunięte
  • konto usunięte
  • PipPipPipPip
  • 518 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Nie ustawione
  • Zainteresowania:-

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA - TŁUSZCZ Z BRZUCHA - MIĘŚNIE
Wymiary mogą się minimalnie zmienić choć bieganie i areoby plus siłka dadzą efekty.
Warto zrzucić fat z brzucha i zrobić kaloryfer nawet za cenę mniejszego bicepsa ale droga do tego jest długa i wymaga samozaparcia.
Zawsze coś osiąga się kosztem czegoś nie ma tak zeby od razu mieć jedno i drugie.
Do tego treningu dodaj brzuszki rano i wieczorem po 50 oraz unoszenie nóg w zwisie na drabince.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024