Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moj plan treningowy- prosze o poprawki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Xeii
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Moj plan treningowy- prosze o poprawki
Wiec zaczne od tego ze mam 16 lat, 172cm wzrostu i 64kg wagi. Chcialbym zaczac cwiczyc a ze moj brat kiedys kupil atlas i hantle mam na czym. Dodam ze trenuje pilke nozna 3x w tygodniu trening + w soboty mecze. Po szkole tez czesto gram w pile. Malo wiem o kulturystyce bo zaczolem sie interesowac od jakiegos tygodnia. Przegladalem rozne tematy i im wiecej siedzialem tym mniej wiedzialem.
Wiec ulozylem plan treningowy ale na 100% jest w nim pelno bledow pewnie caly sie do niczego nie nadaje ale coz ;/ Dlatego prosze was o pomoc; Oto moj plan ;p

Poniedzialek

Klatka:
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ-
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ-
ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE
WYCISKANIA POZIOME W SIADZIE NA MASZYNIE

Triceps:
prostowanie ramienia ze sztangielka siedzac 4 serie po 10powt.
WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGIELKI

Wtorek

Ramiona
Biceps:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE

Nadgarstki:
UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE
UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE

Sroda:
Nogi, lydki:
PRZYSIADY ZE SZTANGIELKAMI NA BARKACH
PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE
PRZYSIADY WYKROCZNE
”MARTWY CIĄG”NA PROSTYCH NOGACH
WSPIECIA NA PALCE W STANIU

Serie 3x po 10 powtorzen.

Wszystko pewnie zle ale coz ;/
Plan robilem na podstawie atlasu cwiczen i kilku tematow z forum. W czwartek albo piatek chcialbym dodac do cwiczen barki i kaptury ale nie wiem jakie sa na to cwiczenia.
Prosze o pomoc i licze ze pomozecie ulozyc mi taki prawdziwy plan.

Druga sprawa to dieta. Z tym mam problem bo nie gotuje sam obiadow wiec musze jesc to co mama mi gotuje. Jedynie moge cos jesc rano i wieczorem. Tylko co? Prosze tutaj tez o pomoc. I czytalem rowniez ze dla poczatkujacych takich jak ja niektorzy pisza ze nie warto brac bialek jedynie kreatyne jakas z apteki. Moje pytanie czy mam brac jakas kreatyne albo cos? Czy narazie za wczesnie?

To chyba wszystko jak cos jeszcze mam dopisac to powiedzcie. Licze na wasza pomoc.

Aha i w atlasie cwiczen nie ma takiego cwiczenia jakie moge wykonac na tym swoim atlasie. Mianowicie nie wiem jak to nazwac jest
to taki "gryf" wiszacy na gorze i mozna go sciagac do gory pod oczywiscie jakims ciezarem. Mam nadzieje ze mnie zrozumieliscie ;p
I moje pytanie czy warto te cwiczenia robic i jak tak to w jaki dzien?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024