Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testosteron a morfologia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

sebek85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Testosteron a morfologia

Witam 

Mam mały problem z morfologia mam zawyżone Erytrocyty hemoglobine i hematokryt aktualnie jestem na mostku 100mg ed5 i zastanawiam sie czy wyniki nie sa na tyle złe zeby zejść z bomby czy moge wchodzić na cykl?

zapobiegawczo biore captopril, kurkume, imbir i czosnek.

 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron a morfologia

Na teściu jest to całkiem normalne. Jeszcze też kwestia ile wyższe co i kiedy brałeś jak i inne czynniki mogą mieć na to wpływ.


  • 0

sebek85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron a morfologia

Załączony plik  20210414_142258.jpg   23,68 KB   0 Ilość pobrań


  • 0

sebek85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron a morfologia
moje wyniki.
erytrocyty    6.90  norma 4,5-5,5
hemoglobina  18,77  norma 14-18
hematokryt   58.6%   norma 40-54%

  • 0

sebek85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron a morfologia

byłem 12 tygodni na propku 100mg e2d i miałem wyniki w górnych widełkach ale były ok potem mostek  4 tygodnie na 100mg ed5 i przed koncem mostka  badania przed wejściem na cykl a tu taka niespodzianka.

to był mój pierwszy cykl w zyciu.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron a morfologia

Witam 

Mam mały problem z morfologia mam zawyżone Erytrocyty hemoglobine i hematokryt aktualnie jestem na mostku 100mg ed5 i zastanawiam sie czy wyniki nie sa na tyle złe zeby zejść z bomby czy moge wchodzić na cykl?

zapobiegawczo biore captopril, kurkume, imbir i czosnek.

Jak często bierzesz Captopril ?

O ile się nie mylę są to tabletki na obniżenie ciśnienia, które stosuje się jedynie DORAŹNIE, jak komuś mocno ciśnienie podskoczy - na pewno nie są to tabletki do codziennego stosowania.

Moja mama dostała receptę na Captopril, bo leczy się na nadciśnienie, ale Captopril ma zażywać tylko w sytuacji kiedy pomimo codziennego brania innych leków na nadciśnienie miałaby mocno podwyższone ciśnienie.

Jest więc to lek na tzw. sytuacje awaryjne.

 

Co do czosnku, to jeśli bierzesz czosnek w kapsułkach, to osobiście o wiele bardziej zalecam Ci o ile nie masz po jego zjedzeniu problemów trawiennych minimum 1 ząbek polskiego czosnku dziennie.

Z jednej strony obniża ciśnienie, z drugiej strony zmniejsza agregację (zlepianie się) płytek krwi - a więc wykazuje podobne działanie jak Acard lub Polocard, a poza tym czosnek podobnie jak polska cebula po dostaniu się do organizmu drogą pokarmową ma zdolność do poprawiania krążenia w całym ciele, również w penisie i może korzystnie działać na potencję i libido.

Jedyne przeciwwskazania do jedzenia czosnku, to słaba krzepliwość krwi, niedociśnienie tętnicze, problemy z wątrobą lub problemy trawienne po jego spożyciu.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

sebek85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron a morfologia
witam
dzisiejsze wyniki po 2 tygodniach brania captoprilu ip6 nottokinazy berimalu i wielu innych supli
erytrocyty 6.86 norma 4,5-5,5
hemoglobina 18,44 norma 14-18
hematokryt 58.8% norma 40-54%
 
a wyniki przed 2 tygodni
erytrocyty 6.90 norma 4,5-5,5
hemoglobina 18,77 norma 14-18
hematokryt 58.6% norma 40-54
czyli praktycznie bez poprawy
na dodatek jestem na samym mosku hcg 1000iu ed2 
i tesciu lezy 
ponizej 0,29 ng/ml   norma 1.420-9,250
czyli jajca całkowicie padły niz nie produkuja tescia przerazony winikami walnełem 50mg propianatu i co tu robić dalej?

  • 0

sebek85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron a morfologia

Minęły 3 tygodnie po dawkowaniu captoprilu,ip6,nottokinazy,czosku,kurkumy,imbiru itd. w żaden sposób nie przełożyło się na zmniejszenie Erytrocytów, hemoglobiny hematokrytu

hematolog stwierdził ze nic nie pomoże tylko upust i dął mi skierowanie na upusty krwi.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024