Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy u Was z wiekiem erekcja również jest coraz gorsza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy u Was z wiekiem erekcja również jest coraz gorsza?

Jak miałem 20 lat nie miałem absolutnie żadnych problemów. Obecnie mam 30 i niby równiez nie jest tak źle ale penis nie jest tak pobudliwy jak w przeszłości. NIe staje od razu na widok cycek.Poza tym zdarzyło mi się aby dwa , może trzy razy opadł w trakcie oraz musiałem wspomóc się ręką tak aby utrzymać erekcję. Czy tak będzie dalej ? Wspomagacie się może jakimis witaminami


  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Was z wiekiem erekcja również jest coraz gorsza?
Nie polecam od razu viagry bo ma to efekty uboczne oraz jest wiele ziołowych środków, które mogą mieć praktycznie takie same działąnie ale nie powodują żadnych efektów ubocznych. Piszę tutaj o cum on czy penis complete.
Autorze to normalne,że erekcja w tym wieku jest gorsza.Duże znaczenie ma tutaj tryb życia oraz odpowiednia dieta. Staraj się zdrowo odżywiać oraz uprawiać sport. Od razu się polepszy.

  • 0

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Was z wiekiem erekcja również jest coraz gorsza?

Wiagry to nie chcę bo boję sie,ze mógłbym się uzaelżnić oraz potem musiałbym cały czas to brać aby penis stawał. Zdrowo się odżywiam ale musze się chyba faktycznie zapisać na siłownię bo z kondycją trochę ciężko. Gzie to mozna kupic ?


  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Was z wiekiem erekcja również jest coraz gorsza?

Kupowałem w necie. Można też oczywiście kupić sobie pojedyncze opakowanie ale najlepiej opłaca się kupowac to w wielopaku bo jest znacznie taniej. Możesz sobie ewentualnie porównać ceny w innych sklepach.


  • 0

konikpolny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Was z wiekiem erekcja również jest coraz gorsza?

Poproś lekarza o recepte na niebieskie tabletki i problem z głowy. Możesz zdalnie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024