Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wstydliwy męski problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wstydliwy męski problem
Problem związany ze wielkością męskości i kompleksami na tym punkcie. Chciałem zapytać anonimowo, czy wielkość członka ma dla kobiet duże znaczenie? Można to porównać do zbyt małych piersi u kobiety, która ta chce sobie powiększyć.
Mam nadzieje, że temat ten nie będzie przyczynkiem do żartów i drwin.

  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstydliwy męski problem
Chyba każdy ma taki kompleks.... Sposobów na powiększenie jest kilka:
operacja
tabletki
ćwiczenia
 
Pierwszy jest ryzykowny. Drugi daje efekty ( powiększenie 2-3 cm). Trzeci ponoć jest skuteczny ale ze skutecznością może być różnie. Często ćwiczy się i cały rok ale efektów brak.

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstydliwy męski problem

Jaką masz długość w stanie erekcji ? Czy jak kupujesz prezerwatywy, to kupujesz te w standardowym rozmiarze ?


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstydliwy męski problem
Daj spokój - operacja czy inne tego typu zabiegi odpadają... to jest zbyt delikatna sprawa na ingerencje skalpelem.
Jakie ćwiczenia, jakie tabletki będą w stanie pomóc?
Jeśli chodzi o dlugość to w erekcji jest to 11 cm.  Gumy w standardowym rozmiarze 

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstydliwy męski problem

Jeśli tylko masz standardową grubość penisa, tzn. taką że standardowe prezerwatywy nie są zbyt luźne, to znaczy, że bez problemu jesteś w stanie zadowolić kobietę, bo co prawda długość ma znaczenie ale o wiele ważniejsza jest grubość (kobieca pochwa jest rozciągliwa, ale ma zaledwie ok. 10 cm głębokości).

Inna sprawa - jak chcesz dostarczyć partnerce mocniejsze wrażenia, to możesz wybrać prezerwatywy z wypustkami i prążkami.

Co do tabletek, to jedyne jakie mogę Ci polecić, to np. L-Cytrulinę w formie kapsułek, produkowaną przez jakąś renomowaną firmę robiącą suplementy i odżywki dla sportowców.

Przy problemach z erekcją o małym nasileniu stosuje się standardowo 2x dziennie po 750 miligramów (mg) L-Cytruliny.

Ma ona właściwości rozszerzające naczynia krwionośne w skutek czego erekcja jest mocniejsza, a penis na czas trwania erekcji może być bardziej nabrzmiały i większy.

Możesz też partnerce zaproponować w delikatny sposób SEKS ANALNY - mówi się, że kobiety dzielą się na te, które go uwielbiają i na te, które go nie próbowały.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstydliwy męski problem
Operacja to może za duże słowo. Bardziej chodzi tutaj o ostrzykiwanie członka kwasem hialuronowym - z tego co pamiętam. Koszt to około 5 tys zł.
Dobre efekty przynosi również penilarge. Nie należy do najtańszych, jest za to bezpieczny i skuteczny. Poza tym badania dopuszczające do obiegu swoje kosztują.

  • 0

konikpolny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstydliwy męski problem

Może być mały ale wariat. Chłopie daj spokój z takimi pytaniami. Gorzej by było jakbyś miał problemy z erekcją, bo wtedy byś nikogo nie zadowolił :P (chociaż i na to są skuteczne tabletki lekarzonline.eu).


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024