Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabletki na erekcję i na przedłużenie wytrysku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tabletki na erekcję i na przedłużenie wytrysku

Witam. Czy orientujecie się czy są jakieś tabletki, które mogłyby zadziałać na te dwie rzeczy? Od zawsze praktycznie miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem Doszły jednak do tego lekkie problemy z erekcją. Czyli trudno jest mi bez mocniejszej stymulacji postwić małego.A jak już stanie to szybko wytryskuje.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję i na przedłużenie wytrysku

Najlepszą metodą (nie mówię, że najtańszą ale za to najlepszą) będzie wizyta prywatna u dobrego seksuologa.
Jeśli chodzi zaś o tańsze metody, to zapoznaj się z tym:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kurs został stworzony przez niejakiego Bruneta (znanego także jako Jack Brunet lub Jacek Wiśniowski), ale jeśli się do niego zastosujesz, to z małym zastrzeżeniem - ćwiczenie mięśni Kegla powinno się odbywać nie wtedy kiedy sikamy tylko wtedy kiedy jesteśmy już PO oddaniu moczu, tzn. mamy pusty pęcherz moczowy.
Zapoznaj się na początek z tym darmowym artykułem:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

następnie z komentarzami pod nim napisanymi przez RPS1990 i TomQ-MAG.


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję i na przedłużenie wytrysku

Orgasm control. Najskuteczniejsze do tej pory jakie stosowałem. Najlepiej jest połączyć branie tabletek z chusteczkami OC wipes. Tabletki codziennie. Plus chusteczki przed seksem ( najlepiej jest jednak trochę odczekać - jakieś 5 minut przed akcja bo jeśli od razu włożysz penisa w partnerkę to ją trochę to znieczuli).


  • 0

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję i na przedłużenie wytrysku

Z tabletek bez recepty orgasm control przynosi u mnie najlepsze rezultaty. Fajne jest też to, że występuje w żelu. Nakłada się pod prezerwatywę i można jechać z tematem. 20-30 min. Fajne jest też to, że nie znieczula tylko pozwala kontrolować czas dojścia.


  • 0

konikpolny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję i na przedłużenie wytrysku

A czy nie lepiej poprosić lekarza o wypisanie recepty na skuteczny lek? Większość tu reklamuje suplementy, a od kiedy suplementy działają? Czy w ogóle działają? Odpowiedź brzmi 'nie'. Poprosić lekarza o receptę to żaden wstyd, można to zrobić nawet zdalne-bez wychodzenia z domu w serwisie lekarskim lekarzonline.eu


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję i na przedłużenie wytrysku

A czy nie lepiej poprosić lekarza o wypisanie recepty na skuteczny lek? Większość tu reklamuje suplementy, a od kiedy suplementy działają? Czy w ogóle działają? Odpowiedź brzmi 'nie'. Poprosić lekarza o receptę to żaden wstyd, można to zrobić nawet zdalne-bez wychodzenia z domu w serwisie lekarskim lekarzonline.eu

Większość suplementów nie działa (jakieś 70 - 90% suplementów), a co do lekarza i wypisania leków na receptę to się zgadzam - uważam, że jeśli ktoś ma problem z erekcją, to powinien skonsultować to z lekarzem andrologiem / seksuologiem, a jeśli jest starszy czyli po 40-stce to ewentualnie dodatkowo z urologiem.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję i na przedłużenie wytrysku

Nie mylmy tutaj suplementów z lekami bo nie jest to to samo. I dobrze jest wiedzieć o różnicy pomiędzy poszczeglnymi środkami. Suplementy to witaminy takie jak żeń szeń czy trybulus. Leki to substancje, które maja w sobie sildenafil.

 

I nie jest prawdą, ze trzeba koniecznie wybierac sie do lekarza po receptę na ich przypisanie bo w wiekszości przypadków takiej konieczności nie ma i środki mozna dostać w aptekach bez recepty. Sildenafil jest głównym składnikiem Viagry ale również i dobrze leków takich jak Inventum, maxon, kamagra itp.  Na poczatku dobrze jest zaczynać od mniejszych dawek, takich jak jedna czy dwie tabletki Jeśli jest taka potrzeba to mozna dodatkowo wziać sobie druga tabletkę. Na godzine przed stosunkiem bo są to leki działajace natychmiastowo.

 

Sam wspomagam się czasami Inventum z uwagi na to, że cenowo wychodzi najkorzystniej. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024