Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

radek96.
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna pomoc

Cześć wszystkim .

 

 

Mam na imię Radek, mam 24 lata

Borykam się od wielu lat z następującym problemem.

NIE MOGĘ PRZYTYĆ

 

 

Tak wiem, banalne - Weź się za trening, zrób dietę , będziesz rósł. Nic bardziej mylnego.

Próbowałem

 

Nie wiem już gdzie i w jakiej dziedzinie szukać odpowiedzi. Byłem u róznych lekarzy, robiłem rożne badania (gastrologiczne) - kolonoskopia, gastroskopia.

 

Otóż NIC, jestem ponoć zdrów, ponoć taką mam przemianę materii

 

Dodam, że jakby to powiedziała moja babcia "wpi****dalam jak koń" - naprawdę, a mimo tego, przy wzroście 180, ważę jakieś 60 pare kilogramow, mam sylwetkę nastoletniego chłopca - serio.

 

Czy Wy, doświadczeni/niedoświadczeni macie jakieś porady? Ja wiem - nie ma na to leków, ale może można czymś skutecznie podbić wagę? nie mówię o masie mięsniowej, nie marzę poki co o tym, marzę aby nabrać jakieś kilkanaście kilogramow.

 

Strasznie mnie to już męczy, to ogromny kompleks mojej osoby. Jestem bezradny.

 

Jakieś pomysły? Pozdrawiam


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc

Jak to nie mówisz o masie mięśniowej ? Chyba nie chcesz zdobyć kilkunastu kilogramów tkanki tłuszczowej ??

Takie coś jak kilkanaście kg tłuszczu ani nie wyglądałoby u Ciebie estetycznie, ani nie byłoby to niczym zdrowym - miałbyś wtedy sylwetkę typu SKINNY FAT, czyli chudy grubas lub jak kto woli chudzielec z brzuszkiem.

Próbowałeś wyliczyć sobie ile dziennie spożywasz kilokalorii (kcal) oraz jakie jest Twoje zerowe zapotrzebowanie ?

Jeśli wiedziałbyś ile potrzebujesz kcal (w tym celu użyj kalkulatora zapotrzebowania kalorycznego w internecie), a także ile dostarczasz kilokalorii, to szybko stałoby się jasne dlaczego nie możesz "przytyć".


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024