Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak przyjemności z seksu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brak przyjemności z seksu
Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie jakby problemy natury wyciągania przyjemności z seksu z moją partnerską. Trochę to frustrujące, bo mam około 38 lat, moja partnerka jest 3 lata młodsza. Problemy zaczęły się w okolicach 35 lat, ale bagatelizowałem.
Co może być przyczyną? Starość czy może brak jakiś hormonów?

  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak przyjemności z seksu

Przyjmowałeś jakieś suplementy na libido i erekcję? Może warto byłoby spróbować? No i jak dieta i aktywność fizyczna u Ciebie?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak przyjemności z seksu

Nie ubliżając małżonce może już Cię tak nie kręci. Na libido dawniej jak nie było niebieskich tabletek z opowieści ludzi 50+ lat stosowali johimbine możesz spróbować. Jeśli myślisz że coś nie tak z hormonami idź na badania. Albo zmień partnerke/rozpal z powrotem namiętność


  • 1

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak przyjemności z seksu
Nie, nic jeszcze nie przyjmowałem. Jakie suplementy masz konkretnie na myśli?
 
Jeżeli chodzi o dietę i sport - to tak - staram się być aktywny pod tm względem. Nie jem tłusto. Dużo warzyw i owoców.

  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak przyjemności z seksu
CHodzi mi tutaj o Cum on. Jest to ziołowy środek. Zwiększa wytrysk, sprawia,że jest mocniejszy , bardziej nasilony. Ma również większą objętosć. Sam obecnie jetem na etapie przyjmowania bo w pewnym wieku chyba kazdy facet zaczyna u siebie odczuwać spadek ochoty i możliwości. Na szczęście są tabsy wspomagające tka więć po miesiacu widzialem duze poprawe
No i moja laska lubi jak mam duzy wytrysk

  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak przyjemności z seksu
A masz stałą partnerkę? Może wkradło się trochę rutyny do tej sfery życia? Może pora jakoś podkręcić atmosferę. Zrobić coś, co pozwoli Wam odkryć siebie na nowo i na nowo cieszyć się zbliżeniem.
Warto zainwestować w jakieś afrodyzjaki czy suplementację poprawiającą odczucia. Mam tutaj na myśli np środek Cum on. Zwiększa doznania, siłę orgazmu itd. U mnie działa bardzo dobrze.

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak przyjemności z seksu

Konkretnie napisałem jochimbine. A jeśli masz psychiczny "blok" no to jednorazowo wiagra rozwiąże kłopot, a jeśli Cię nie kręci już partnerka no to popracujcie nad tym lub ją zmień


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak przyjemności z seksu

 

Nie, nic jeszcze nie przyjmowałem. Jakie suplementy masz konkretnie na myśli?
 
Jeżeli chodzi o dietę i sport - to tak - staram się być aktywny pod tm względem. Nie jem tłusto. Dużo warzyw i owoców.

 

Palisz wyroby tytoniowe (papierosy / cygara / cygaretki / e-papierosy) ?? Jeśli palisz, to rzuć, bo palenie może mieć fatalny wpływ na potencję.

Jak często pijesz alkohol i w jakich ilościach ? Jeśli uważasz, że za dużo i/lub za często, to ogranicz.

Jakie masz zazwyczaj ciśnienie tętnicze krwi ?

Czy masz prawidłowy poziom cukru we krwi ?

Czy masz prawidłowy lipidogram ?

Bierzesz jakieś leki na receptę (wiem, że np. niektóre leki na nadciśnienie mogą powodować zaburzenia erekcji tak samo jak niektóre leki na receptę przeciw łysieniu np. Finasteryd, a zwłaszcza Dutasteryd) ??

 

Zwiększ ilość tłuszczów w diecie (3 - 4 jajka dziennie smażone na smalcu), do tego zacznij na pierwsze lub drugie śniadanie jeść ser wiedeński Ricotta (z Carrefoura) oraz jogurt grecki Tolonis (Biedronka) każdego dnia.

Z suplementów - jeśli jeszcze nie stosujesz, to zacznij stosować od 3000 do 5000 IU witaminy D3 dziennie w postaci dobrego suplementu np. D-Vitum Forte, do tego 100 MIKROGRAMÓW witaminy K2MK7 dziennie, do tego Olimp Chela-Mag B6 w dawce od 1 do 5 kapsułek dziennie, do tego Olimp Gold Omega 3 w dawce od 1 do 4 kapsułek dziennie.

Do tego zacznij spać minimum 7 - 8 godzin na dobę, a najlepiej 8 - 10 godzin na dobę kładąc się spać ok. 22 lub jeśli to niemożliwe, to między 22, a 24.

Kup sobie książkę Frederica Delaviera pt. "Stretching - ilustrowany przewodnik" i zacznij rozciągać się wg. metod opisanych w książce.

Staraj się wdrożyć trening siłowy 3 - 4 razy w tygodniu i aerobowy 1 - 2 razy w tygodniu.

Po każdym treningu prysznic.

Jeśli powyższe zalecenia nie pomogą po 2 - 4 tygodniach stosowania, to możesz się pokusić o zastosowanie 1500 mg L-Cytruliny dziennie podzielonego na dwie dawki (2x dziennie po 750 mg).

L-Cytrulinę kupisz w każdym sklepie internetowym z suplementami i odżywkami.

Jeśli i to nie wystarczy, to kup sobie dodatkowo standaryzowany wyciąg z żeń-szenia koreańskiego (znany także jako Panax Ginseng / żeń-szeń właściwy / korean ginseng).


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Hen198
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak przyjemności z seksu

Znalazłem też ten środek o którym wspominasz. Nie jest tani, ale zamawiam. Postaram się napisać jakąś opinię za kilka dni.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024