Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w rozpisce planu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

ado05
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w rozpisce planu

Cześć!

 

Na wstępie chciałbym przeprosić jeżeli to nie ten dział itd. ale jestem tu nowy. thx.gif

Nazywam się Artur i mam 15 lat, ważę 60kg, i mam 177cm wzrostu. Więc pewnie za mała waga jak taki wzrost, lecz jem bardzo dużo więc nie wiem dlaczego tak jest. Ale do rzeczy, w kwietniu i maju tego roku trenowałem podstawowe rzeczy czyli przysiady, pompki, brzuszki, i zadania z hantlami. Wszystko to robiłem w domu na takiej ławeczce treningowej: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Lecz po dwóch miesiącach niestety przestałem trenować, ponieważ dostałem skuter i jak to ja nowe hobby itd...

Do czego dążę, chce powrócić to trenowania lecz na innej "siłowni" , to znaczy na takiej:

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

ta siłownie kupił sobie mój ojciec z bratem, ale stoi już pewnie z 3 lata bez użytku w piwnicy, z racji ze mój ojciec nie trenuje a brat się wyprowadził chciałbym na niej zacząć trenować. Dotychczas starszy brat robił mi plany treningowe. Z racji ze się wyprowadził (życie prywatne i takie tam) ciężko teraz mi o plan treningowy. Mój stary plan na ławce wyglądał tak:

1. Przysiady 8-6-max

2. Pompki    8-6-4-max

3. Brzuszki  8-8-max

4. Hantle      8-6-6

To znaczy jeśli by ktoś nie wiedział, ze robię 8 przysiadów, minuta przerwy, 8 pompek, min. przerwy, 8 brzuszków, min przerwy, 8 podnoszenie hantli: PAUZA 5min. i druga seria... Przysiady robiłem z rękami w przodzie z małymi obciążnikami 4x 1,25 czyli łącznie 5kg. Duże hantle maja po 2,5kg na obie strony, czyli dwa maja w całości 10kg. Do brzuszków opuszczałem ławkę na dół i podnosiłem się z jednym hantlem. Całość robiłem zawsze we wtorki, czwartki i soboty. Mniej więcej godzinkę poświęcałem.

 

A teraz moje pytania do was: Chciałbym żeby mi ktoś pomógł mi rozpisać plan, do tego atlasu, żeby było trzy razy w tygodniu. W opisie tej siłowni pisze ze jest wyciskanie na klatę, czy to może zastąpić brzuszki? Chce żeby dotychczasowe ćwiczenia które robiłem zostały. Nie bardzo wiem co można ćwiczyć na tej siłowni, wiec liczę na waszą pomoc. A i to ławkę treningowa mam cały czas, ale hantle pewnie weźmie brat za niedługo do siebie.

 

 

Pozdrawiam, Artur.


Użytkownik ado05 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024