Skocz do zawartości

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

helfix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
0
Neutralna

Napisano 3 miesiące temu

Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Tak jak w temacie.Dietę raz stosuję ryż,piersi,kasza,płatki owsiane i trenuję w domu w małej siłowni gdzie mam ławkę regulowaną z modlitewnikiem,ze skosem dodatnim,hantle,sztanga,obciążenie 80 kg wyciąg górny,dolny ,brama do ćwiczeń,drążek do podciągania i wkurza mnie co 3 miesiące o nowy plan a wszystkimi z neta planami trenowałem i szukam dietetyka klinicznego  i trenera i cena jaką najwięcej mogę dać to 400 zł za rok planów diety i treningu.

• 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 999 postów
306
Wyśmienita

Napisano 2 miesiące temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Odczytaj prywatną wiadomość ode mnie.

• 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

helfix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
0
Neutralna

Napisano 4 tygodni temu

Re: Poszukuję dietetyka klinicznego i trenera personalnego online do 400 zł za rok

Napisałem tam i nawet pomogli mi znaleść dietetyka klinicznego ale nie stać mnie trochę za drogo i chyba kupię lub nawet stracę forsę na fabryka siły na plan diety i treningu .Bo tu na forum i innych każdy się zadaje głupie pytania odnośnie treningu i diety i za tyle i nie umiesz sam ułozyć planu treningu .Jakbym uczęszczał pod płatną siłkę w mieście to na pewno by ktoś mi za free ułożył plan.A tu na wsi nie mam profesjonalnego sprzętu i to co posiadam to napiszę jeszcze raz to ławka regulowana ze skosem dodatnim ,modlitewnik,sztanga prosta ,łamana,hantle,obciążenia 90 kg, wyciąg górny,dolny,brama do barek,drążek do podciągania i poręcze do tricepsów.Taki sprzęt mam i szukam planu pod ten mój sprzęt bo prawie wszystkimi planami trenowałem i ostatnio push-pull.

• 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 999 postów
306
Wyśmienita

Napisano 3 tygodni temu

Jeśli Twoja choroba nie pozwala Ci pracować i zarabiać, to albo powinieneś mieć jakąś rentę i dzięki temu miałbyś na dietetyka klinicznego, albo jeśli Twoi rodzice żyją, to oprócz tego, że Cię żywią i ubierają, to powinni Ci dawać chociaż 100 - 200 zł kieszonkowego miesięcznie i wtedy byłoby Cię stać.

Rozważ to co napisałem.

• 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

helfix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
0
Neutralna

Napisano Tydzień temu

Mam rentę i rodzice mi dawają na co chcę ale to i tak za mało na dietetyka

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020