Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fasting dla kuriera rowerowego, Cel: 6pack

Rower 6 pack

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

majkir
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Fasting dla kuriera rowerowego, Cel: 6pack

Siemanko, od pół roku jezdzę na rowerze jako kurier, na terenie ze wzniesieniami. Daję rade, mam silne nogi więc jest elegancko. Pracuje 50-60 h tygodniowo więc na rowerze jestem średnio 9 godzin dziennie i mam wolne raz na twa tygodnie 2 dni . Oczywiście zdarza się że czekam na zamówienie jakiś czas, szczególenie teraz w lato gdzie zamówień jest mniej. Ale bywało i tak ze przez 9 godzin nie schodziłem z roweru i czułem że waga leci. 

 

 

Moim celem jest 6 pack dlatego ściagnałem apkę 30 dni płaski brzuch

etap 1 - spalanie tluszczu z brzucha ZAKOŃCZONO

etap 2- miesnie twarde jak skała 10-ty dzień

 

ogólnie schudłem przez pół roku z 8 cm z brzucha a waga stoi w miejscu. podejrzewam że nabudowały sie mieśnie bo jem całkiem dobrze- trzymam się diety i dorzucam suple. 

 

Od kilku dni stosuje fasting który już przetestowałem na poczatku mojej przygody z rowerem. Zaprzestałem ponieważ czułem że boli mnie serducho i nie za bardzo mam siły. bałem sie ze bede przepalał mieśnie. Pytanie jak sądzicie jak to wszystko połączyć. 

 

Obecny rozkład jazdy:

9 pobudka 

10:30 cwiczenia brzucha około 20 minut

11:30 praca na rowerze

15 pierwszy posiłek  ( tu nie bede wdawał sie w szczegóły bo diete IF sobie poprostu sprawdziłem) 

23 ostatni posiłek 

23:30 koniec pracy

1:00 kima 

w miedzy czasie

1.pompki 2-3 razy dziennie po 30-40 ( diament i szerokie )

2.2-3 razy dziennie hantle 5kg bicek 15x na łape, potem motylek na barki 25x, na koniec zołnierskie 25x

3. podciąganie szerokie 1-2 razy dziennie po 9 powtórzeń

4. 1-2 razy w tygodniu bieganie 40-70 minut ( jednym tempem chyba że mnie najdzie to czasami z górki robie sprint ) 

 

 

Mam kreatynke na mase, białko wysoko skondensowane (22g białka na 25gram proszku ) argininę, guarane w proszku.

Dieta zawiera owoce, warzywa, chude miecho, ryz, makaron ciemny, zero kawy od pół roku( guarana zamiast kawy ), zero alko od 2 lat, zero papierochów i narkotyków. Tylko ziołooooo ale co ja poradzę..Masło orzechowe, miod..siemie, szpinak slonecznik śliwka suszona..

 

 

Chciałbym zrobić 6 pack. Nie chce żeby mięśnie się zjadały, wrecz przeciwnie chce być większy. Niestety łapsko stanęło w miejscu. A na brzuchu co prawda widać postępy ale została ta ostatnia warstwa którą chyba najtrudniej zrzucić. 

chciałbym się was poradzić co sądzicie o tym systemie pracy, diecie i treningu. Czy coś nalezy zmienić czy tylko cierpliwie czekac i jechać z koksem 

 

Pozdrawiam

Majki


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fasting dla kuriera rowerowego, Cel: 6pack

Witaj

Wiec tak.. Praca kuriera(tym bardziej na rowerze) to rzeczywiście wyczerpująca robota.. Musisz być świadom tego, iż trzeba jeść ponad swoje zapotrzebowanie(jeśli jesz mniej lub jesteś na ''zero'') to i tak waga leci.. a jeśli chcesz zbudować sylwetkę musisz jeść więcej niż wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Ból serca to właśnie efekt zbyt małej ilość kalorii plus do tego przetrenowanie lub bardziej bym stawiała na słabą regenerację. Od razu piszę, że te ćwiczenia na brzuch nic Ci nie dadzą.. Jeśli chcesz trenować, to trenuj całe ciało, nigdy ale to nigdy nie trenuj kilku(lub co gorsza 1 lub 2) partii mięśniowych.. sylwetka nie będzie proporcjonalna i nie będzie to estetycznie wyglądać :) 

Fasting możesz zostawić - jeśli pasuje Ci taki styl - pamiętaj Ty jesteś dla diety a nie ona dla Ciebie. Jednak moim zdaniem jak pisałam wyżej powinieneś jeść dużo - by się regenerować i mieć siłę do pedałowania i w ogóle - więc przekąski czy coś w tym stylu podczas jazdy na rowerze też powinny być wliczane.. chyba, że postarasz się dostarczyć organizmowi w dwóch posiłkach całe zapotrzebowanie na kalorie :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


majkir
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fasting dla kuriera rowerowego, Cel: 6pack

Od razu piszę, że te ćwiczenia na brzuch nic Ci nie dadzą.. Jeśli chcesz trenować, to trenuj całe ciało, nigdy ale to nigdy nie trenuj kilku(lub co gorsza 1 lub 2) partii mięśniowych.. sylwetka nie będzie proporcjonalna i nie będzie to estetycznie wyglądać  :) 

 

tak do tej kwestii to nie mam za bardzo mozliwosci isc na siłownie bo przed pracą to się kompletnie wykończe a po pracy juz za późno. Dlatego pozostały ćwiczenia w domu. 

Pytanie dlaczego ćwiczenia mieśni brzucha z apką mają mi nic nie dać skoro czuje i widzę efekty ?


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fasting dla kuriera rowerowego, Cel: 6pack

Na siłownię nie musisz chodzić, wystarczy, że poćwiczysz w domu całe ciało. Po prostu nie jestem za takimi programami treningowymi na telefon. Moje zdanie po prostu, jeśli widzisz efekty to ćwicz ::)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024