Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin54321
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
czy jesli ktos zaczyna treningi boksu w wieku 20 lat ma jakie kolwiek szanse na rozpoczecie kariery zawodowej?
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)

czy jesli ktos zaczyna treningi boksu w wieku 20 lat ma jakie kolwiek szanse na rozpoczecie kariery zawodowej?

Owszem ma, ale wielkiej kariery Ci nie wróżę. Oczywiście, są zawodnicy którzy zaczynali w podobnym wieku, a nawet później i są w czołówce ale to wielkie talenty. Prawdopodobieństwo, że zdziałasz coś zaczynając tak późno kariere jest naprawde niewielkie. Nie spróbujesz nie przekonasz się.
  • 0

budo_marat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
osobiscie uwzam ze to zalezy od twojego zapału i woli i checi....jesli sie czegos bardzo chce ..ale bardzo to z reguły mozna to osiagnac....a zamiast siedziec na forum i zadawac takie pytania to zapier...na trening bo czas cały czas leci:d i niezawracaj sobie głowy takimi myslami bo to tylko niszczy psychike i nic dobrego niewrózy...
  • 0

budo_qwerty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
Cześć.
20 lat to nie jest wcale tak dużo. U mnie na treningach jest gość po trzydziestce, który chce dopiero zacząć występować w zawodach. :D Najważniejsza jest systematyczna, ciężka praca na treningach. Jeżeli nie będziesz się opier.... tylko ostro weźmiesz się do roboty to na pewno Ci się uda.

Oczywiście, są zawodnicy którzy zaczynali w podobnym wieku, a nawet później i są w czołówce ale to wielkie talenty.


Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nawet jak ktoś zaczyna trenować w wieku 8 – 12 lat a nie ma do tego predyspozycji to nie będzie zawodnikiem wielkiego formatu.
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
trzeba trenowac i trenować i dawac z siebie wszystko, zycze powodzenia pozdrawiam
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
Nie martw się, ja mam 24 latka, dopiero zaczynam kick - boxing i będę chciał coś jeszcze osiągnąć. Nie słuchaj tekstów, że jesteś za stary bo to brednie. To nie gimnastyka. Trzeba tylko baardzo dużo pracować, ale przecież to chcemy robić, nie? :twisted:
  • 0

budo_marcin54321
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
nooooo dokladnie tak!! duzo pracy (taka prawda ze ta praca to zabawa) wiec luz :) ja musze pracowac duzo nad kondycja i moze bedzie git pozdrawiam i zycze powodzenia =)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
jak najszybciej biegnij na trening. Życze powodzenia!
  • 0

budo_marcin54321
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
ja juz niby cos tam trenuje 3 miesiace teraz miesiac przerwy i sie zastanwiam nad zmiana szkolki ale sie zobaczy :) ogolnie nawet chcialem zmienic dyscypline ale to raczej glupi pomysl... od jutra zaczynam ostro w domu cwiczyc na worku moze jakies kominacje i jakos powinno pojsc moze kiedys uuda sie stanac na zawodowym :)
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
Uwierz w siebie i do roboty. Nie ma rzeczy niemożliwych dla tego, który chce.

Mam nadzieję zobaczyć Cię wkrótce walczącego na jakimś turnieju. Postaraj się :-)
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)

Oczywiście, są zawodnicy którzy zaczynali w podobnym wieku, a nawet później i są w czołówce ale to wielkie talenty.


Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nawet jak ktoś zaczyna trenować w wieku 8 – 12 lat a nie ma do tego predyspozycji to nie będzie zawodnikiem wielkiego formatu.

Oczywiście, że masz racje. Bardzo wiele zalezy też od podejścia, oraz wysiłku który wkładamy w treningi. Ja akurat pisałem o zawodnikach światowego formatu, należących do ścisłej czołówki. Przyznasz chyba, że będąc na najwyższym szczeblu 8 czy 10 lat treningów ma ogromne znaczenie.
  • 0

budo_mychaa3
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi od 20 roku zycia BOKS ( czy jest mozliwosc kariery)
jestem zdania że jeśłi się czegos pragnie to trzeba umieć się mocno zmotywować i dać z siebie wszystko więc jełsi tego pragniesz i jestes w stanie dać z siebie wszystko to czemu miałoby Ci się nie udać.
Ja od zawsze marzyłam zeby chodzić na treningi ale dopiero jak stałąmsię bardziej niezależna od rodziców udało mi sie spełnić moje marzenie i trwam w tym.
Powodzenie ;P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024