Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
OK, zakupilem sobie 90 kapsulek Thermo Fat Burner firmy Trec. Bede bral po 2 kapsulki na dzien + godzina silowni dziennie + godzina spaceru + czasem jakies serie brzuszkow i pompek w domu.

Dzis sie dokladnie zwazylem, waze 76 Kg na mojej wadze (na kazdej waze inaczej, ale bede wazyl sie tylko jedną)
Obwód brzucha mam 88cm ;)
Wzrostu 176cm

Dzis 28 grudnia to pierwsz dzien, kiedy zazywam tego preparatu. Od ponad 2 tyg chodze na silownie metoda palenie tluszczu, tak wiec zakwasów nie bedzie :)

Tak wiec jestem na czczo, nie jadlem sniadania, wlasnie wychodze troszke przypakowac ;) Wroce i zjem sobie pomarańcza, jablko, jogurt naturalny i troche soku jabłkowego. (to bedzie moj obiad) Kolacji najprawdopodobniej nie bedzie :>

OK to tyle z 1 dnia, jakby ktos mial jakies zastrzezenia, uwagi to bede wdzieczny
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
ale Ty nie rob glodowki takiej bo jeszcze zemdlejesz na tej silowni... przynajmniej tak mi sie zdaje...
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
wazysz 76 przy 176cm to chyba mało, chyba że samego tłuszczu masz fore.. daj fotki jak możesz
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Bobuś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard
  • Zainteresowania:wiele

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
za mało jesz. Dostarczasz ze 500 kcal dziennie... to stanowczo za mało. W twoim przypadku (i w moim) powinno starczyć 1500 kcal i AEROBY na czczo. Ja sam jestem na diecie redukcyjnej od 2 dni, przed świętami było 79, teraz jest 76 (trace wodę chyba...). pozdrawiam i zycze wytrwałości!
  • 0
Victims falling under chains
You hear them crying dying pains
The fist of terrors breaking through
Now there's nothing you can do

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
Dzieki wielkie. Czasem potrafie jesc naprawde malo przez kilka dni, potem dobrze pojem mieska i znow moge jesc malo... Zreszta niugdy nie jadlem duzo, tluszczyk nagromadzil się poprzez siedzacy tryb zycia i brak ruchu. Fotek narazie nie dam, ale uwierzcie, mam go o kilka dobrych kilogramow za duzo...

A teraz pytanie do ludzi, ktorzy uzywaja fay burnerów. Ile kaspulek na dzien polecacie i w jakich proporcjach? Na opakowaniu pisze 1 - 2x dziennie 30 min przed posilkiem. Na stronach w necie czytalem ze mozna 3-4 razy na dzien je spozywac, przed treningiem i rano na czczo. Jak wy polecacie, bo niechcialbym popelnic bledu
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
ok minely 2 pelne dni odkad uzywam TFB i dzis na wadze zauwazylem 2kg mniej. Oczywiscie nie podniecam sie tym i nie ciesze, bo wiem, ze to pewnie utrata wody lub czegos podobnego ;)

Aktualnie spozywam 3 tabletki dziennie 1 rano na czczo, druga 30min przed treningiem i 1 wieczorem 30 min przed seriami brzuszkow i pompek.
Przy 3tabletkach na dzien wyjdzie mnie 1 opakowanie na 30 dni, tak wiec licze na 4 kg utraty tłuszczu po tym czasie. Powyzej 5kg bylbym naprawde usatysfakcjonowany, ale nie licze na takie cuda :>

Dodam, ze na silowni siedze ok. 1,5 godziny czyli troszke dluzej niz przed spozywanie TFB i cwicze wylacznie metoda na pelnie tluszczu wiekszosc cwiczej 8 serii po 15-20 powtorzen w zaleznosci od cwiczenia. Przerwy miedzy seriami to 30 sekund ale w miedzyczasie robie serie brzuszków, zeby temperatura ciala nie opadla. Daje to naprawde niezly efekt pocenia, bo po kazdej wizycie na silowni jestem przemoczony jak po prysznicu. Szkoda, ze cierpią na tym moje dready, bo przesiąkają łojem z głowy i musze je czesto myc, co niestety powoduje ze sa mniej zbite :/

Macie jakies zastzrezenia, sugestie co do mojej metody cwiczen? Bede bardzo wdzieczny za kazdą uwagę. DOdam, ze spozywam tylko 1 posilek dziennie mniej wiecej ok. godziny 16.00 zwykle zlozony z owoców i bialek w postaci jogurtów.
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku

DOdam, ze spozywam tylko 1 posilek dziennie mniej wiecej ok. godziny 16.00 zwykle zlozony z owoców i bialek w postaci jogurtów.

:566: kto ci wogole doradzil cos takiego...... wes sie za diete redukcyjna a nie za glodowke , napewno lepiej na tym wyjdziesz niz na tym co teraz probujesz zrobic :P pzreciez w taki sposob to ci nie tylko tluszcz poleci ale i bardzo duzo miesa
  • 0

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
no tak... nikt miu tego nie polecil bo ja ogolnie malo jem i nie ciagnie mnie specjalnie do tego, aby jesc wiecej. gdybym czul wielki glod to bym jadl bo niestety taki twardziel nie jestem ;)

Moglby ktos podac jakis lineczek do diety redukcyjnej?
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
Ale to nie o to chodzi... Jak nic nie jesz to organizm sie do tego przyzwyczaja i wiekszosć tego co zjesz odkłada się jako tkanka tłuszczowa.W ten sposób organizm sie broni przed głodówką. Własnie o to chdozi na redukcji żeby jeść ok. 5 razy dziennie aby jak najmniej tłuszczu sie odkładało. A poza tym jak skończysz redukcje i zaczniesz normalnie jeść to może być ten słynny efekt "jojo" :P. Czyli waga powróci.
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
http://www.forum-kul...showtopic=31418
  • 0

manieks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muzyka,Film,Sport,Żywienie Człowieka,Wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
Jak mozesz to pisz jak ci idzie z redukcja , ile waga spada , jak sie czuje itp ;] Pozdrawiam
  • 0
Pozdro.

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
OK zastosowalem sie troszke do dietki, aczkolwiek delikatnie ja podrasowalem. Jadam dosc duzo jajek, grzybow i kapusty... tylko chleb czarny bez masla i dosc duzo owocow. Nie jadam zwyklych obiadow wogole. Oblozylem sobie calosc na 4 posilki i dzis nadal 2kg mniej od wagi poczatkowej...

Jak narazie dzieki za pomoc, gdyby ktos mial jakies rady to bardzo prosze
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
OK Dzis smialo moge powiedziec, ze mam 3kg mniej od poczatku stosowania TFB :)
Waze sie zawsze rano przed sniadaniem... 28 grudnia - 8 stycznia = 11 dni :D
Jestem naprawde zadowolony z tego wyniku bo niespodziewalem sie ze po 3kg bedzie juz widac roznice w budowie mego ciala... Byc moze tak tylko wmawia mi moja psychika, a rodzice mnie motywuja mowiac ze nie mam juz opony, ale tak czy inaczej jestem naprawde zadowolony bo 3 pełne kilogramy w 11 dni to niezly wynik.

Mam jeszcze pytanie do fachowców. Czy po treningu na silowni metoda palenia tluszczu majac zakwasy oznacza ze za ciezko trenuje? Ktos kiedys powiedzial ze jak pale trluszczyc mam robic tak, aby nie bylo nasteonego dnia zakwasów... Nie wiem czy to bylo na tyle wiarygodna osoba aby jej wierzyc, pozatym na chlopski rozum raczej to nie szkodzi, ale chcialbym znac wasze zdanie na ten temat
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
No luss zakwasy raczej nie zaszkodzą
  • 0

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
Dzisiaj po 23 dniach stosowania TFB wazac sie rano mialem 4kg wagi mniej... juz jestem bardzo zadowolony a do konca miesiaca zostalo 8 dni, tak wiec licze, ze do 5kg zejde a wtedy bede naprawde ogromnie szczesliwy. Kolejny miesiac rowniez pociagne TFB i jesli znow pojdzie mi tak dobrze, to bede w koncu mogl bez wstydu sciagnac koszulke na w-fie i do panienki isc bez stresu :D
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
No i minal miesiac... spalilem 4,5 kg od poczatku stosowania TFB. Jestem zadowolony z wyniku. Bralem 2 kapsulki na dzien, tak wiec zostalo mi jeszcze na 15 dni...
Szczerze jestem bardzo szczesliwy z efektów, mysle ze jeszcze miesiac i bedzie naprawde gites...

Dzisiaj zmierze sobie obwód brzucha i jestem pewien, ze kilka dobrych centów zeszło

Mysle rowniez czy nie zaczac wieczorkami biegac, bo niestety z aerobami u mnie cieniutko... Wiem ze powinienem biegac ranem naczczo, ale niestety nie mam do tego warunkow, mieszkam w centrum miasta, tak wiec bieganie kiedy jest jasno odpada ;)
Jak myslicie, bieganie w taki mroz nie zaszkodzi moim płucą i ogolnie zdrowiu?
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
Szkoda, ze nie mozna edytowac poprzednich postow, dla tego napisze post pod postem...
Obwod brzucha zmiejszyl sie z 88cm na 82cm co bardzo mnie cieszy :] Toż to cale 6cm :D
Kurde, pochwalcie mnie ktos :D
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku

Jak myslicie, bieganie w taki mroz nie zaszkodzi moim płucą i ogolnie zdrowiu?


no zapewne mozesz zlapac zapelenie pluc :P
Ptasznik_, to po silowni biegaj , to bedzie tak samo jak naczczo :)
  • 0

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
Dzis zmierzylem sobie brzuszek 3x z rzedu i wyszlo mi, ze mam 80cm a nie 82, tak wiec to mnie bardzo cieszy ale nie o tym chcialem dzis napisac. Mam pytanie, wypryszczylo mi twarz... szyje mam w pryszczach i troche czola. Nawet na policzkach sie pojawiają... wczesniej przed stosowaniem mojego planu i TFB, silowni itd tez mialem pryszcze, ale bardzo malo... teraz z dnia na dzien jest coraz wiecej... czy to przypadek, czy moze cos je powoduje, np pocenie sie na silowni lub tez dieta? Bylem u dermatologa ale on przepisal mi tylko antybiotyki, ktore maja niby poprwaic skore twarzy... po 2 tygodniach jest tylko gorzej... :/ OCzywiscie nie jest jeszcze tragicznie, ale jak bedzie ich przybywac a ja nie odkryje przyczyny to bedzie problem. Btw. smaruje twarz Devorucinem czy jakos tak i tonikiem oczyszczajacym...
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)

Ptasznik_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik - Palenie tluszczu krok po kroku
Yyy widze ogromne zainteresowanie moim dziennikiem :D
Ale nic to, nadal bede go prowadzil nawet jesli nikt tu nie bedzie zagladal ;]

po 43 dniach walki mam rowne 7kg mniej... jestem naprawde zadowolony z tego wyniku. Wygladam coraz bardziej meznie i niedlugo nie bede mial zadnych kompleksow zeby sciagnac koszulke lub isc na basen :]
  • 0
Spalanie tłuszczu reaktywacja :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024