Skocz do zawartości


Zdjęcie

Start Rzezba :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

PoczatkowySilacz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Start Rzezba :)

Witam mam 26 lat ważę 130 kg wzrost 187 cm.

 Chciałbym dobrać jakiś konkretny trening + odzywki, spalacze tłuszczu  :) oczywiście na rzeźbę. Troszku ulany jestem. :)

Mam dostęp do siłowni zaawansowanej.

Jakaś dieta tez by mnie interesowała bo, cały czas chce mi się żreć :D

 

Proszę o pomoc. 


Użytkownik PoczatkowySilacz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Start Rzezba :)

Witaj

Na rzeźbę to raczej za wcześnie, bo przy takiej wadze na pewno nie masz odpowiedniej masy mięśniowej.. 

rzeźba czyli rzeźbienie ciała, a bez mięśni Ci się to nie uda :) pierw lepiej byłoby popatrzeć za redukcją masy ciała

Więc jeśli masz problem z ułożeniem samemu diety na pewno z pomocą przyjdzie nasze forum, by to zrobić za Ciebie.

Na razie odpuść odżywki i suplementy-ewentualnie możesz porozglądać się za witaminami i jak już to BCAA, odżywka białkowa. Na ten czas zajmij się porządną dietą i porządnym treningiem :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Start Rzezba :)

Dokładnie, odpuść sobie na razie suplementy i skup się na tym, żeby ci się po prostu treningi nie znudziły.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Start Rzezba :)

Jesteś lekko ulany ? Masz czterdzieści kilo nadwagi - jesteś otyły !

Jak już bardzo chcesz, to:

 

- zrób podstawowe badania krwi i moczu, z lipidogramem i poziomem cukru włącznie

- zrób EKG, próbę wysiłkową, usg serca

 

Dopiero wtedy bierz się za trening:

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Co do supli - kup sobie dobry koncentrat lub izolat białka serwatkowego czyli WPC lub WPI z jakiejś renomowanej firmy.

Do tego kup sobie Olimp Gold Omega 3 i bierz od 1 do 4 kapsułek dziennie, do tego Olimp Chela-Mag B6 i bierz 2 kapsułki dziennie, do tego witaminę D3 z witaminą K2.

To w zasadzie wszystko czego Ci potrzeba.

Spalacze na tym etapie odradzam, bo startujesz z poziomu zatłuszczenia, który jest do zwalczenia za pomocą najprostszych środków, czyli diety z LEKKO ujemnym bilansem kalorycznym, treningu siłowego, treningu aerobowego/interwałowego - spalacz na tym etapie mógłby Ci tylko zaszkodzić.
Zjedź najpierw do wagi 100 kg, a potem zastosuj spalacz aby zjechać do wagi 90 kg.

Tutaj możesz sobie wykupić plan dietetyczny i plan treningowy lub tylko jedno z nich:

https://www.fabrykas...rum_right_above

 

Powodzenia


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024