Skocz do zawartości


Zdjęcie

Power up premium

power up premium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kxd353
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Power up premium

witam czy ktoś już stosował power up premium i jest w stanie powiedzieć czy jest warty zakupu ?


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Power up premium

Moim zdaniem jest to tzw. CUD-SUPLEMENT, a jak wiadomo w świecie suplementów nie ma cudów, czyli w praktyce jest to zapewne suplement, który albo wcale nie działa albo działa słabo.

No bo jeśli rzeczywiście by świetnie działał, to dlaczego sprzedają go wyłącznie na allegro lub na specjalnie przygotowanej pod kątem sprzedaży stronie ?

Dlaczego nie ma go w żadnych popularnych sklepach z suplementami i odżywkami dla sportowców, np. sklep SFD, sklep KFD, sklep Fabryka Siły ?

 

Takie produkty zwykle zawierają działające składniki, ale w zbyt małych dawkach aby skutecznie działały.

Wniosek - jeśli wiesz jaki jest skład tego Power Up Premium, to kup sobie w jakimś renomowanym sklepie internetowym z odżywkami dla sportowców, np. w którymś z wymienionych przeze mnie powyżej TE SKŁADNIKI, z których składa się Power Up Premium, a gwarantuję, że wyjdzie Ci to dużo bardziej ekonomicznie niż gdybyś takie same, czytaj. skuteczne dawki miał dostarczyć stosując Power Up Premium.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Power up premium

Ja to pierwsze słyszę o takim suplemencie :|


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Power up premium

Ja też szczerze mówiąc pierwszy raz i zastanawiam się czy przypadkiem nie jest to jakaś kryptoreklama, której targetem są naiwniacy.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024