Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + Aminokwasy + Przedtrenigówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

xvc123
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + Aminokwasy + Przedtrenigówka

Witam ćwicze ok.6 miesięcy i ostatnio mimo nadwyżki kalorycznej nie rosnę. Kupiłem kreatyne hgp+ oraz przedtrenigówki shoty sport definition. Mam kilka pytań

 

1. Czy warto dokupić Amino rest?

2. Czy można te kreatynę wymieszać z monohydratem i czy da to lepsze efekty?

Zaznaczam że chciałbym uzyskać jak najlepsze efekty czyli zbudować masę i zrobić fajną sylwetkę. Planuje suplementacje od nowego tygodnia i bede trenował planem push pull legs


  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Aminokwasy + Przedtrenigówka

Kalorie zwiększ a nie za suplementy się bierzesz... Ile masz tej nadwyżki?


  • 1

xvc123
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Aminokwasy + Przedtrenigówka

Ponad 500kcal


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Aminokwasy + Przedtrenigówka

Napisz coś więcej o sobie, np. wiek, wzrost, waga, orientacyjny %BF, całkowita kaloryczność diety, procentowy rozkład makroskładników w diecie, jak duże doświadczenie treningowe posiadasz, jakim planem ćwiczyłeś do tej pory, jakie ćwiczenia wykonujesz na poszczególne partie mięśniowe, ile czasu stosujesz ten sam plan treningowy, czy robiłeś kiedykolwiek okres roztrenowania albo nawet całkowitej przerwy od treningów trwającej tydzień, czy stosowałeś ostatnio kreatynę lub jakąś odżywkę zawierającą dodatek kreatyny, a jeśli tak to kiedy.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Aminokwasy + Przedtrenigówka

1. Zamiast Amino Rest proponowałbym zakupić po prostu BCAA  (np. w ratio 8:1:1) i dołożyć do tego porcję ok. 10 czy nawet 15 g glutaminy :)

2. Możesz mieszać obie formy kreatyny ze sobą, ale jak dla mnie lepiej skończyć jeden produkt, a potem zacząć stosować drugi.

 

Niemniej jednak za mało mamy informacji na Twój temat. W pierwszej kolejności pobawiłbym się też dietą (zwiększył nadwyżkę kaloryczną) oraz przyjrzał się treningowi (być może energetyka całego zestawu ćwiczeń wymaga od Ciebie zbyt wiele i w konsekwencji, ciężko jest zbudować dodatkową masę).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Aminokwasy + Przedtrenigówka

Inna możliwość to przetrenowanie, którego każdy trenujący chciałby uniknąć, bo powoduje nie tylko zahamowanie progresu (postępu), ale bardzo często powoduje również regres.

W związku z tym na początek zrobiłbym tydzień lub dwa tygodnie wolnego od treningów LUB jeśli autor tematu nie chce rezygnować z treningów nawet na tydzień, to zrobiłbym kilka tygodni lżejszych treningów (roztrenowanie) - pozwoli się to zregenerować nie tylko mięśniom, układowi krążenia, stawom, więzadłom, ale również układowi nerwowemu.

Względnie można zastosować taktykę zwaną DELOAD.

 

Każda z tych trzech metod pomaga zapobiec przetrenowaniu lub jeśli już do niego doszło pomaga je wyeliminować.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + Aminokwasy + Przedtrenigówka

Inna możliwość to przetrenowanie, którego każdy trenujący chciałby uniknąć, bo powoduje nie tylko zahamowanie progresu (postępu), ale bardzo często powoduje również regres.

W związku z tym na początek zrobiłbym tydzień lub dwa tygodnie wolnego od treningów LUB jeśli autor tematu nie chce rezygnować z treningów nawet na tydzień, to zrobiłbym kilka tygodni lżejszych treningów (roztrenowanie) - pozwoli się to zregenerować nie tylko mięśniom, układowi krążenia, stawom, więzadłom, ale również układowi nerwowemu.

Względnie można zastosować taktykę zwaną DELOAD.

 

Każda z tych trzech metod pomaga zapobiec przetrenowaniu lub jeśli już do niego doszło pomaga je wyeliminować.

 

O tak. Solidny deload pomaga naprawdę zregenerować się organizmowi, a przede wszystkim, wrócić z jeszcze większą siłą do pracy. Ja po obecnym planie chyba zrobię sobie miesięczny rest w ten aktywny sposób, niezobowiązujące ćwiczenia FBW bez notowania progresu i nieco większy luz dla diety. Potem można swobodnie wracać :)


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024