Hi jestem ciekawy jaki Waszym zdaniem izolat bialka jest najlepszy oczywiscie w Waszym odczuciu???? Czy ktorys z tych ponizej uzywacie????
Trec isolate 100
Biotech iso whey zero
Olimp Pure whey isolate 95
Jesli tak to prosze o info.Pozdrawiam
Napisano Ponad rok temu
Hi jestem ciekawy jaki Waszym zdaniem izolat bialka jest najlepszy oczywiscie w Waszym odczuciu???? Czy ktorys z tych ponizej uzywacie????
Trec isolate 100
Biotech iso whey zero
Olimp Pure whey isolate 95
Jesli tak to prosze o info.Pozdrawiam
Napisano Ponad rok temu
to jest bardzo dobre
Napisano Ponad rok temu
Scitec 100% Whey Isolate, smaki mają teraz różne, ale ostatnio miałem brzoskiwnię, bardzo dobra, nie za słodka ![]()
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
ktory styl wybrac? |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
||
Który system(...)nóż ? |
FMA |
|
|
||
PRODUKTY Z DUŻĄ ZAWARTOŚCIĄ BIAŁKAProszę o przyklady produktow z duza zawartoscia bialka. |
Dieta |
|
|
||
Plan treningowy - który ostatecznie lepszy? :) |
Street Workout i Kalistenika |
|
|
||
który nóż USMC najlepszy? |
MAGIA STALI |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu