Idealna forma w 3 miesiące jest tylko na reklamach
owszem, pewnie jesteś w stanie coś zdziałać ale bez przesady.
Wyrobić ciało w 3 miesiące?
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
20 odpowiedzi w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Odnaleziono ciało Madzi z Sosnowca - matka przyznała się do winy ! |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Moje ciało przestało rosnąć |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Ciało Cristiano Ronaldo |
Sporty drużynowe |
|
|
||
co myslicie o siłowniach w piwnicach ?? mozna sie wyrobic ? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Zgrabne ciało |
ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
15 latek z klatą [ZDJĘCIA] - pomoc w treningu- Ponad rok temu
-
Klatka w domu + pare pytań- Ponad rok temu
-
Ocena plan terningowy- Ponad rok temu
-
Fbw x3 w tygodniu- Ponad rok temu
-
Odchudzenie bez diety?- Ponad rok temu
-
Pomoc dla Młodego- Ponad rok temu
-
Problem z przyrostem tkanki mięśniowej- Ponad rok temu
-
Trzeba coś wkońcu zmienić...- Ponad rok temu
-
Pierwszy kontakt z siłownią- Ponad rok temu
-
Problem z treningem- Ponad rok temu



Ponad rok temu
