Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek

siłownia trening domowy 16 lat

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Karius
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek

Witam, mam 16 lat. Urodziłem się w czerwcu także za pól roku będę miał 17 lat.

Mierzę 190 cm wzrostu, ważę 67kg, jestem chudy i słabo wyrzeźbiony i chciałbym to zmienić, i wyrzeźbić ciało, mam bardzo chude dłonie i to także chciałbym zmienić.

Kupiłem karnet na siłownie jednak nie wiem czy ma to jakiś sens, czy najpierw nie musze przytyć pare kilo, przez dosc wysoki jak na mój wiek wzrost wyglądam na chudą osobę, chciałbym dlatego też poprawić sylwetkę, wszystkie części ciała.

I właśnie chciałem się zapytać, co jeść by przytyć parę kilogramów i co jeść przed i po treningiem. Trenowac zamierzam 3x w tygodniu.


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Witaj
Ma początku polecam poczytać jakieś podstawy o diecie oraz treningu. Znajdziesz je u nas na forum w dziale Dieta i Trening dla Początkujących (posty podpięte). Co do diety nie trzymaj jej aż tak bardzo, jesteś młody Twój organizm jeszcze dorasta, także staraj się zdrowo odżywiać wyeliminuj tylko słodycze, fast food itp.
Co do treningu polecam zacząć od FBW może coś w stylu rampy, dieta jak najbardziej na plus :)
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Tyniu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawsko-Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia , Piłka nożna
  • Staż [miesiące]:Wrzesień 2017
  • Wzrost [cm]:188
  • Przysiad [kg]:115 x1
  • Wyciskanie [kg]:83 x1
  • Martwy ciąg [kg]:125 x1
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek

Ułóż sobie FBW pod masę mięśniowa ( mniej powtórzeń z większym ciężarem ) i do pracy a z każdym miesiącem będziesz widział poprawę 


  • 0

Pomogłem ? Liczę , że się odwdzięczysz i dasz " Strzałę " :friends:




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siłownia, trening domowy, 16 lat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024