Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 odpowiedzi w tym temacie

Toresetek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuję planu Cel-20 pociągnięć, 40 dipow, pistolety
20 lat, 180 cm, 79kg
Staż na siłowni-rok, trening był oparty o przysiad(125x5) i martwy ciąg(155x5, 180x1). Od 2 miesiący ćwiczę kalistenike, street workout, lecz bez konkretnego planu. Chodziłem sobie 3x w tygodniu i robiłem dipy, podciągania, uczyłem się muscle upa (nauczyłem się takiego oszukanego-z rozbujania). Moim celem jest zwiększenie sprawności mojego ciała, nie tylko elementy Street workout'u ale również salta itp. Lecz to cel odległy, narazie chciałbym wzmocnić bazę, może przy okazji uczyć się handstand'u (nie wiem jeszcze czekam na podpowiedzi) podciągnę się maksymalnie 12 razy, dipy 17. Jestem mało rozciagniety, mam słabe mięśnie głębokie. Główny cel to nauka elementów typu planche, podciągania na 1 ręce itp, ale to odległy a pierwszy krok w tym celu to ten z tytułu, ale jeśli nie jest zbyt dobry, jestem otwarty na inne propozycje podpowiedzi, zmienić ten cel to żaden problem(np na ćwiczenia statyczne bo jestem w tym bardzo słaby). A i jeszcze, pracuje 10h dziennie fizycznie. W grę wchodzą 3 dni w tygodniu na trening niedziela wtorek czwartek. Pozdrawiam
  • 0

carnage
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street workout

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję planu Cel-20 pociągnięć, 40 dipow, pistolety

Cześć,

Wątpię, aby ktoś złożył tobie plan za darmo, bo co z tego wiem, to tutaj takich rzeczy się nie robi :P Choć mogę się mylić. 

 

Pod spodem masz link do wielu planów treningowych o różnych poziomach trudności (od osoby początkującej do zaawansowanej). Przede wszystkim, musisz zbudować dobrą bazę, aby móc sensownie wykonywać trudniejsze ćwiczenia, ale to chyba już wiesz :)

LINK: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

Toresetek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję planu Cel-20 pociągnięć, 40 dipow, pistolety
Dzięki za odpowiedź ☺️ przyjmę każdą radę, jak ktoś chce pomóc i ma pytania, chętnie odpowiem. Każda sugestia się liczy

  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję planu Cel-20 pociągnięć, 40 dipow, pistolety

Dzięki za odpowiedź ☺️ przyjmę każdą radę, jak ktoś chce pomóc i ma pytania, chętnie odpowiem. Każda sugestia się liczy

Siemanko. 
W jakimś stopniu racja co do tych planów...bo już są ułożone ;) 
nie jednorazowo wrzucałem sowje gotowe plany treningowe z którą zbudujesz mocną bazę. 
Zobacz n amoim kanale, również jest o rozciąganiu. 
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Plan treningowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024