Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki i serce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Hunteroo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywki i serce

Witam. Mam 20 lat, wzrost 190, waga 78 kg ... moja niedowaga zmotywowała mnie do tego, żeby kupić odżywki. Bcaa plus, aakg7, universal Creatine oraz gainer MASS. Rzuciłem palenie około dwóch miesięcy temu. Zacząłem ćwiczyć i brać odżywki tak jak były zalecane i nic mi się przy tym nie działo. Po trzech tygodniach trenigu musiałem przestać trenować z racji takiej, iż chciałem wiecej zarobić i codziennie chodziłem od rana do wieczora pracować. Odzywek nie przestałem brać, brałem dalej ( prócz kreatyny ). Nagle zacząłem mieć straszne kołatania serca, ciśnienie cały dzień podwyższone sercowe do 160. Przestraszyłem się i poszedłem do lekarza zrobić EKG, krew oraz mocz. Wszystko w normie, bez zastrzeżeń. Przestałem brać wzzystkie odżywki dopóki nie przejdzie kołatanie serca. Przestało po 3 dniach. Spróbowałem wziąć gainera.. i znowu ten sam problem, kołatanie serca, nagle mocniejsze uderzenia i znowu odczekałem kilka dni i przeszło. Teraz nic nie biore, choć odżywki stoją.. teraz pytanie! Czy to wina tego, iż nie trenowałem a brałem odżywki? Dopisze, ze teraz jedynym moim treningiem siłowym może być wynoszenie gruzu itp. Bardzo proszę o pomoc, zależy mi na przytyciu... pozdrawiam


Użytkownik Hunteroo edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i serce

Z podanych tutaj suplementów to tylko AAKG ma bezpośredni wpływ na pracę serca i ciśnienie. Dlatego też jego odstawienie powinno wyeliminować problem. Z drugiej strony, być może i organizm zaczął tak reagować na brak nikotyny i papierosów. Niemniej skonsultowałbym się z kardiologiem i zrobił komplet badań by sprawdzić czy problem nie leży gdzieś głębiej.

 

Co do przytycia, żadne suplementy nie pomogą w zbudowaniu solidnej masy jeżeli nie będziesz mieć diety.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki i serce

Jeśli ktoś ma problem ze zwiększaniem masy mięśniowej i zarazem nie ma większych problemów z tkanką tłuszczową, to powinien koniecznie ograniczyć aktywności inne niż trening siłowy, np. treningi aerobowe - dzięki temu łatwiej będzie mu osiągnąć nadwyżkę kaloryczną potrzebną do zwiększenia masy.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024