Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening bez diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

seba123
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening bez diety

170/65. Waga od ok. 2 lat stoi w miejscu, dotąd nie trenowałem ani nie układałem sobie diety.

Zamierzam zacząć trening FBW ale nie chce mi sie bawic w dokładne układanie diety (nie mam wagi kuchennej, obiad gotują rodzice itd.). Jem raczej zdrowo, cukry proste ograniczam do minimum, ilościowo wychodzi różnie ale skoro waga stoi w miejscu to bilans kaloryczny nas przestrzeni tych kilku lat musiał byc bliski zeru.

Celem treningu jest wyrobienie sobie kondycji i siły, ewentualnie lekka poprawa sylwetki. To nie ma być typowy trening na mase ani na rzeźbe, zamierzam utrzymać wage w przedziale 60-70kg.

 

Pytania:

1. Czy efekty treningu bedą dużo gorsze niż jakbym ćwiczył z dietą?

2. Raczej nie mam możliwosci jedzenia mięsa w wiekszych ilosciach, jem zwykle 1 porcje miesa dziennie(np. 1 schabowy, albo pare kotletow). Jakie są inne dobre źródła białka? Cottage cheese, sardynki, jogurty naturalne, jajka - dobrze mysle czy jednak cisnąć w mięcho?

3. Warto kupic kreatyne? Jeśli tak, to ile dawkowac?

 

 

 

 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening bez diety

Witaj

Waga stała w miejscu bo nic nie robiłeś by się ruszyła, proste :D 

Nie musisz liczyć co do grama, bo nie ma co popadać w skrajności, jednak dieta jakaś musi być, by te efekty były. Co do treningu FBW to poszukaj coś u nas na forum. 

1. Trudne pytanie, każdy reaguje inaczej. Jeden będzie miał dietę i dopiero przy niej będą efekty a drugi może pochłaniać co popadnie w każdej ilości i nic mu nie będzie ;) Sam musisz sprawdzić to na sobie, jednak na początku zawsze są efekty, a potem z czasem jest ich mniej no i taka prawda, że trzeba się uzbroić w cierpliwość

2. Źródła białka- jaja, mięso, ryby, nabiał(to bym ograniczyła), jednak mięso lepszy wybór niż nabiał.

3. Daj sobie spokój z tym. Jeszcze nie zacząłeś ćwiczyć :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Anita Jurkin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:cross fit

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening bez diety

wiadomo że bez diety waga nie zmieni większej różnicy


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024