Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pełny abonament na 3m-ce od FS!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Horrorx3
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pełny abonament na 3m-ce od FS!

Siema! Przejdę od razu do rzeczy. Mam 23 lata, 173cm wzrostu i zaledwie 62kg.
Mam zamiar wykupić pełny abonament - plany treningowe + dieta na okres 3miesięcy na zbudowanie masy i powiększenie mięśni. Nigdy na siłownię nie chodziłem, nigdy nie uprawiałem żadnych sportów.
No i się zastanawiam czy w okres 3miesięcy można zbudować masę i powiększyć mięśnie czy to jest zdecydowanie za krótki okres i potrzeba min. 6m-cy?

Czytałem już opinie ludzi, którzy kupili plan treningowy z dietą od FS i widzą znaczą poprawę no i postanowiłem wziąć się za siebie i swoją sylwetkę i trochę ją polepszyć.

Napisałem, że plany treningowe na 3miesące tylko, ponieważ będę miał około 3-4 miesięcy przerwy w pracy ( pracuje za granicą ), i będę w Polsce i będę mógł spokojnie ćwiczyć. Oczywiście, że później przerwać na te 9 miesięcy nie będzie można bo efekty będą mniej widoczne ( o ile po takim okresie będą ), ale po tym czasie będą już miał opanowaną dietę, jakieś ćwiczenia, które będę mógł wykonywać na hotelu.

 

Więc podsumowując:
Chcę kupić pełny pakiet od FS na okres 3miesięcy i czy będą widoczne efekty po takim okresie czasu czy to zdecydowanie za mało i potrzeba min. 6m-cy?

P.S Chcę jakoś 5kg w ten czas nabrać.

Pozdrawiam, Horrorx3!


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pełny abonament na 3m-ce od FS!

Wiesz  ciężko mówić o tej skuteczności w tak dokładny sposób bo przecież każdy ma zupełnie inny organizm. Niektórzy potrafią schudnąć w oka mgnieniu i bez większych wyrzeczeń, podczas gdy inni muszą stale pilnować się. Podobnie jest z budowaniem masy. Część osób stosunkowo szybko zwiększa swoją wagę, pozostali z kolei powoli budują kolejne kilogramy w kierunku rozrostu sylwetki. 

 

Myślę, że w przeciągu 3 miesięcy na pewno dojdzie do jakichś zauważalnych efektów, Chociażby z uwagi na początek swojej przygody z siłownią ;). Zresztą eksperci sami zaproponują jakie obecnie rozwiązanie, na podstawie ankiety i zdjęć, będzie najlepsze do metamorfozy.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Horrorx3
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pełny abonament na 3m-ce od FS!

Czyli nie wiem czy wybrać pakiet na trzymiesięczny, czy sześciomiesięczny.
No bo jak wybiorę pakiet na trzy miesiące to później nie będzie można dopłacić tej różnicy by mieć na pół roku..

Doradzi ktoś, jaki wybrać?


  • 0

fmx650
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 2
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pełny abonament na 3m-ce od FS!

Bez wzgledu na to co kupisz, zdecydowanie polecam poczytac o odzywianiu I treningu aby wiedze poszerzyc co sie przyda w przyszlosci.

 

A teraz jesli jestes zdecydowany zeby placic to kup 3miechy, jesli po tym okresie nadal nie bedziesz wiedzial/chcial samemu popracowac na micha I treningiem oraz bedziesz widzial czy te 3 miechy cos zmienily , to wtedy bierz pakiet na rok ( jesli taki jest )

 

Pozdro


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pełny abonament na 3m-ce od FS!

Z drugiej strony możesz od razu poświęcić te 6 miesięcy na współpracę z Fabryką Siły i w międzyczasie uczyć się zasad zdrowego żywienia, a także pozostałych rzeczy związanych ze sportem :). Tak czy inaczej, w każdej sytuacji będziesz wygranym :)!


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024