Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wartości energetyczne na i bez sterydów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Nadin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wartości energetyczne na i bez sterydów
Witam
Chodzi mi po głowie pewna zależność,mianowicie ilość kcl białka węgli i tłuszczy na cyklu w porównaniu do okresu off ( biorąc pod uwagę ta sama wagę ciała)
Dając przykład jeśli moje zapotrzebowaniem to 800kcl daje 1000 kcl ( nadwyżka na masę) i rozkładam to na skalę 1:2:4 (tłuszcz białko węgiel) mówiąc przy tym że jestem off, to czy biorąc steryd ( mowa o tym samym celu czyli masa i zakładając że ma to być czysto a nie nabicie brzucha do wyglądu baby w ciąży) utrzymujemy te same wartości a steryd sprawia że są one bardziej przyswajalne co daje lepsze i szybsze efekty z tej samej diety czy jednak stosując steryd X jeszcze większą nadwyżkę powinno się zrobić by wydobyć max korzyści z danego środka?

Nasuwa mi się tu tez myśl czy jeśli na środku X możemy pozwolić sobie na większą nadwyżkę bez zalania czym powinniśmy się kierować,jeść do pełna non top czy jednak znaleźć jakieś rozwiązanie typu 100kcl extra bedzie ok ale już 200kcl może zrobić burzę tłuszczy na brzuchu i efekt końcowy nie będzie sucha masa a zalana sylwetka? Uwzględniając dodatkowo fakt że dużo środków masujących działa na apetyt czyli jeść się chce ale czy można? Myśląc o masie chodzenie głodnemu zdaje się być nie logiczne ale zarazem jest apetyt sztucznie pobudzony więc może powinno się to wziąć pod uwagę i nie jeść non top jak tylko głód do głowy przyjdzie?

Mam nadzieję,że sedno jest zrozumiałe o czym mówię


Dodam ,że kcl to tylko czysty przykład żeby ktoś zaraz nie myślał że jem 1k kcl dziennie a pisze o masie
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Wartości energetyczne na i bez sterydów

Przerzucam wątek do odpowiedniego działu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


lg team
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 2
77
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok 50
  • Wyciskanie [kg]:ok 200
  • Waga [kg]:ok 105

Napisano Ponad rok temu

Re: Wartości energetyczne na i bez sterydów

Problem jest zlozony, na towarze i w fazie wzrostu oczywiscie leci plus, jednak juz w okresie poza startami istnieje ryzyko rozregulowania przez co ciezko juz zapanowac nad tym cos sie dzieje z organizmem,

 

wiec najlepiej przepracowac 2-3lata bez towaru zeby zoabczyc jak to wyglada, jak organizm reaguje co sie z nim dzieje, dopiero po woli dostawiac saa zeby miec nazwijmy to kontrole,

 

dlatego tez nie da sie ciagle leciec na plus czy minus bo sie czlowiek zajedzie w ciagu kilku lat i kaplica


  • 0
__________________________
masz sprawe pisz PW / e-mail...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024